Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kornel

Czy to normalne? bo mi się wydaje że chyba nie..

Polecane posty

Gość Kornel

Czy to normalne że przez całe życie dostaje kosza od dziewczyn do których zarywam? rozumiem dostać raz 2 no 3 ale żeby przez 34 lata regularnie dostawać kosze za każdym możliwym razem to jest chyba nienormalne Nic więc dziwnego że żyje w depresji samotności celibacie a Jedyną rozrywką to alcohol on przynajmniej nie odmawia a sprawia mi dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Kornel napisał:

Czy to normalne że przez całe życie dostaje kosza od dziewczyn do których zarywam? rozumiem dostać raz 2 no 3 ale żeby przez 34 lata regularnie dostawać kosze za każdym możliwym razem to jest chyba nienormalne Nic więc dziwnego że żyje w depresji samotności celibacie a Jedyną rozrywką to alcohol on przynajmniej nie odmawia a sprawia mi dobrze

Wybierasz nie te dziewczyny co trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Wybierasz nie te dziewczyny co trzeba.

ale to nie jest wybór mentalny, albo czujesz to coś albo nie, ciekawe gdzie coś w dzieciństwie poszło nie tak, że facet jest w stanie zarywać do laski która jest tak na prawde toksyczna dla niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Kornel napisał:

Czy to normalne że przez całe życie dostaje kosza od dziewczyn do których zarywam? rozumiem dostać raz 2 no 3 ale żeby przez 34 lata regularnie dostawać kosze za każdym możliwym razem to jest chyba nienormalne Nic więc dziwnego że żyje w depresji samotności celibacie a Jedyną rozrywką to alcohol on przynajmniej nie odmawia a sprawia mi dobrze

Tak normalne, nie za ta ligę się bierzesz. Arystocwel twoje zdjęcie było tu ty jesteś ci/ pa obleśna jesteś. Do tego nie kumaty , bo nie kapujesz dalej dlaczego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×