Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Czy to w jakich momentach ona zachodzi w ciążę świadczy o tym, że miga się od egzaminu i pracy? Z perspektywy kobiet które pracują.

Polecane posty

Gość Gość

Mam taką znajoma która ma o sobie wielkie mniemanie a prawda jest taka że ona po prostu kombinuje na całego żeby swoje zadania zrzucać na innych. Np.zaraz po studiach zaszła w ciążę, dosłownie kilka miesięcy pracowała. Po macierzyńskim wróciła do pracy bo przekalkukowala że wygodniej będzie posiedzieć 8 h w biurze i sprowadzić matkę by siedziała z ich żywotnym malcem (był hardkorowy i jest z zachowania), matka sprzątała, robiła obiady, zakupy, mieli all inclusive. Jak tylko dziecko osiągnęło wiek przedszkolny, zwolniła się z pracy i siedzi w domu już 3 lata pod pretekstem że uczy się do egzaminu na notariusza. W weekendy zostawiali dziecko babci że niby ona na kurs chodzi. Termin egzaminu po aplikacji ma na wiosnę i właśnie się dowiedziałam że wtedy rodzi kolejne dziecko . Czy ona lawiruje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A co cię to obchodzi? Zajmij się sobą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Gosc napisał:

A co cię to obchodzi? Zajmij się sobą 

Zabolało? Bo brzmi znajomo? Wy kobiety jesteście mistrzyniami lawiranctwa. Tak, ta kobieta kombinuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja się potrafię świetnie migać od obowiązków nie zachodząc w żadną ciążę. I myślę, że każdy potrafi. Dajcie sobie spokój, naprawdę wziąć sobie na łeb dzieciaka, to nie jest żadna super metoda na bimbanie, żeby tak przeżywać. Zajmij się sobą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
12 minut temu, Gość Gość napisał:

Zabolało? Bo brzmi znajomo? Wy kobiety jesteście mistrzyniami lawiranctwa. Tak, ta kobieta kombinuje

🤦‍♀️ Taaaaak to o mnie, dlatego tak napisałam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×