Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Justyna

Wkładka domaciczna Mirena

Polecane posty

Gość Justyna

Od tygodnia mam wkładkę Mirenę. Jestem kobietą przed 40, mam troje dzieci. Szukałam antykoncepcji dla siebie. Skuteczniej, jak najmniej szkodzącej mojemu zdrowiu. Zdecydowałam się na wkładkę, choć nie w 100 procentach byłam przekonana. Do tej pory stosowałam prezerwatywy, ale bałam się, że pewnego razu pęknie, a dzieci już mam wszystkie w domu, Poza tym ciąża w tym wieku nie jest "dobra".  Ok, założyłam. To kosztowny moment, ale absolutnie nie o to mi chodzi. Po założeniu, ok, nic nie dolega, jakby jej nie było. Ale odezwały się moje "ale". Cały czas myślę o niej, jak się schylam, jak kucam, no wkółko zaprząta moje myśli. Zaczęłam mieć rozterki etyczne. Moja trójka dzieci jest bardzo wyczekana, nie z przypadku. O każdy zarodek się modliłam. A teraz ta wkładka... No i te zagwozdki moralne. Do współżycia jeszcze nie doszło i nie wiem co dalej. Zaś w prezerwatywie? Wyjąć tę wkładkę? Nie wiem co mam robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabiegana

nie wolno stosować antykoncepcji, to grzech ciężki. Wystarczy tylko poprosić Boga aby tym razem nie było poczęcia i będzie tak jak powiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×