Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tosia

jakie krzesła?

Polecane posty

Gość tosia

Mam piękny dębowy stół robiony na zamówienie.
Osobiście nie wiem jakie krzesła powinnam do niego dokupić, W ogóle krzesła do jadalni w ostatnim czasie przyprawiają mnie o nerwy, bo nic ciekawego nie znalazłam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa12

Zerknij na batdom.pl ja również kilka miesięcy temu miałam problemy z doborem odpowiednich krzeseł do stołu i właśnie u nich znalazłam te idealne. Mają też całkiem niezłe promocje więc może natrafisz na coś ciekawego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena

Też własnie polecam batdom my stosunkowo niedawno zamawiali u nich również meble stół z krzesłami. Przesyłkę ottrzymałam bardzo szybko w sumie to w ciągu kilku dni roboczych. Wszystko zgodne z opisem na stronie polecam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xsweee

A czy można w tym sklepie o którym piszecie zamówić stół na wymiar? mam dość dużą rodzinę także zależy mi aby stół był naprawdę bardzo duży. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa12
1 minutę temu, Gość xsweee napisał:

A czy można w tym sklepie o którym piszecie zamówić stół na wymiar? mam dość dużą rodzinę także zależy mi aby stół był naprawdę bardzo duży. 

Oczywiście że tak w tym sklepie sa dostępne bardzo duże stoły. Sama brałam taki z 4 zakładkami aby pomieścił nawet 15 osób. Super bardzo masywny dobrej jakości 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidia54
Dnia 21.11.2019 o 20:26, Gość justa12 napisał:

Zerknij na batdom.pl ja również kilka miesięcy temu miałam problemy z doborem odpowiednich krzeseł do stołu i właśnie u nich znalazłam te idealne. Mają też całkiem niezłe promocje więc może natrafisz na coś ciekawego 

na tej stronie jest duży wybór krzeseł więc tez się dołączę i polecę, mąż kupował stamtad krzesła do jadalni i bardzo ładnie się na zywo prezentują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×