Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dozi

Kosmetyki do auta - które wybrać?

Polecane posty

Gość Dozi

Witam,

Gdzie kupujecie kosmetyki samochodowe? Macie swój sprawdzony sklep, czy tez dostawców na których stawiacie zależy mi na tym aby zadbać zarówno o środek, jak i lakier 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marianna

Ja do swojego Audi A3 ostatnio do lakieru kupiłam Poorboy’s World Spray & Gloss QD nabłyszczający do zabrudzeń na lakierze, ale również we wnętrzach można go użyć. Znajdziesz go na stronie sklepu blyszczacajazda.pl także sprawdź i mam nadzieję, że będziecie zadowoleni i to w całkiem przystępnych cenach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jozi

Jeśli chodzi o sklep internetowy to zdecydowanie mogę się zgodzić, w końcu można liczyć na najwyższa jakość, bardzo dobre ceny i profesjonalne wsparcie obsługi klienta szczególnie dla osób niedoświadczonych które dopiero chcą zabrać się za swoje autko 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czymek

Widzę, że już są pierwsze propozycje, w takim razie z chęcią sprawdzę co i jak oraz może w końcu zadbam o dobór porządnych kosmetyków do wnętrza mojego autka, które przez dzieciaki jest w mega złym stanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysiekks

Też jestem za! Miejsce idealne dla profesjonalistów, jak i osób które dopiero zaczynają. Ja również staram się w pełni dbać o swoje auto dlatego w blyszczacajazda.pl kupuje sporo rzeczy w zakresie kosmetyków, ale również dodatkowych akcesoriów. Warto przyjrzeć się możliwościom jakie zestawili oraz jak to wygląda pod względem cen. Przede wszystkim podstawą u mnie są szampony z woskiem, środki do felg, czy m.in kosmetyki do skór. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×