Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Namysłów wojew opolsk

exitusletalis 777 w Opolu jest kino dowód

Polecane posty

Gość Namysłów wojew opolsk

Kino Helios Opole

4,23 248 opinii z Google

Kino w Opolu

Lokalizacja: Solaris Center

Adres: plac Kopernika 16, 45-040 Opole

Telefon: 77 402 50 30

Opis

Zaproponuj zmianę · Zarządzaj tą wizytówką

Nadchodzące wydarzenia

pon., 25 lis

18:30

Deutsche Filmwoche in Oppeln –Tydzień Filmu Niemieckiego w Opolu

Popularne godziny

Na żywo: Normalny ruch

Pytania i odpowiedzi

Zobacz wszystkie pytania (17)

 

Opinie

3 248 opinii z Google

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Namysłów wojew opolsk

Kino

Przy Solaris Center znajduje się wieloekranowe Kino Helios. Ten nowoczesny, jedyny w Opolu filmowy Multiplex posiada sześć klimatyzowanych sal z wysokiej klasy sprzętem projekcyjnym i nagłaśniającym, a w czterech z nich wyświetlane mogą być filmy w formacie 3D. Łącznie zgromadzić może naraz ponad 1240 osób.

W kinie poza standardowymi projekcjami polskich i światowych hitów prezentowane są specjalne pokazy przedpremierowe oraz uroczyste premiery, tematyczne maratony filmowe, ambitne seanse Klubu Konesera i specjalne pokazy w ramach Kina Kobiet. W ofercie znajdują się także filmowe seanse dla grup szkolnych i firm. Zobacz aktualny repertuar Kina Helios na stronie internetowej:www.helios.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Namysłów wojew opolsk
10 minut temu, EXITUSLETALIS777 napisał:

NIE MA W OPOLU KINA.

Nie ma tak? To jak wytłumaczysz skurrwysynie te 2 linki powyżej na samej górze skurrwysynie? No wytłumacz mi to 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Namysłów wojew opolsk
2 minuty temu, EXITUSLETALIS777 napisał:

NIE MA W OPOLU KINA, MIESZKAM TU OD URODZENIA.

Nie! nie mieszkasz w Opolu i nigdy nie byłeś w Opolu skurrwysynie, jakoś ja jeżdżę do Opola i jakoś widuje w Opolu kino Helios w Galerii handlowej Solaris Center ba nawet byłem w nim na filmie i byłem też w kinie Meduza w Opolu na filmie i chyba wiem lepiej gdzie kurrwa byłem, a gdzie nie i w Przeciwieństwie do ciebie ja byłem w Opolu i mam tam rodzinę skurrwysynie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boluś
57 minut temu, Gość Namysłów wojew opolsk napisał:

Nie! nie mieszkasz w Opolu i nigdy nie byłeś w Opolu skurrwysynie, jakoś ja jeżdżę do Opola i jakoś widuje w Opolu kino Helios w Galerii handlowej Solaris Center ba nawet byłem w nim na filmie i byłem też w kinie Meduza w Opolu na filmie i chyba wiem lepiej gdzie kurrwa byłem, a gdzie nie i w Przeciwieństwie do ciebie ja byłem w Opolu i mam tam rodzinę skurrwysynie 

Ccześć kurrwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Namysłów wojew opolsk
54 minuty temu, EXITUSLETALIS777 napisał:

CHYBA LEPIEJ WIEM SKORO MIESZKAM TU OD ZAWSZE I CI PISZĘ ŻE W OPOLU NIE BYŁO I NIE MA KINA.

Kłamiesz na sto milionów procent, bo gdybyś kurrwa mieszkał w Opolu to byś śmi/eciu wiedział że w Opolu są kina zresztą udowodniłem ci to skurrwysynie powyżej na samej górze, skoro wiesz lepiej pisząc że w Opolu nie ma kina, to dlaczego kurrwa ja tam byłem w tym kinie w Opolu co? i jak to wytłumaczysz? Może mam zwidy i urojenia tak kurrwo? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boluś
Przed chwilą, Gość Namysłów wojew opolsk napisał:

Kłamiesz na sto milionów procent, bo gdybyś kurrwa mieszkał w Opolu to byś śmi/eciu wiedział że w Opolu są kina zresztą udowodniłem ci to skurrwysynie powyżej na samej górze, skoro wiesz lepiej pisząc że w Opolu nie ma kina, to dlaczego kurrwa ja tam byłem w tym kinie w Opolu co? i jak to wytłumaczysz? Może mam zwidy i urojenia tak kurrwo? 

Jesteś chory psychicznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Namysłów wojew opolsk
1 minutę temu, EXITUSLETALIS777 napisał:

NIE WIEM, WIEM ŻE W OPOLU NIE MA KINA.

Gdyby zakurrwiały skurrwysynie nie było tam kina, to bym tam śmi/eciu kurrwa nie był, a byłem w kinie w Opolu śmi/eciu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boluś
Przed chwilą, Gość Namysłów wojew opolsk napisał:

Gdyby zakurrwiały skurrwysynie nie było tam kina, to bym tam śmi/eciu kurrwa nie był, a byłem w kinie w Opolu śmi/eciu 

Byłem w Namysłowie wczoraj i coś mnie zdumialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Namysłów wojew opolsk

Więc przestań się wreszcie ośmieszać skurrwysynie, bo wszyscy doskonale wiedzą że są kina w Opolu i twoją tezę można bardzo łatwo obalić, wystarczy tylko sobie wpisać w Google kino Opole i zobaczyc nawet repertuar tego kina i wystarczy tam pojechać do tego kina bądź tam zadzwonić pod numer 77 402 50 30 więc przestań się wreszcie ośmieszać i kompromitować i robić z siebie większego idi /otę niż jesteś, a teraz śmi/eciu  żegnam ozięble i nie będę się znizać do twojego poziomu nara! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boluś
2 minuty temu, EXITUSLETALIS777 napisał:

NIE MA KINA W OPOLU, JEST TYLKO SZPITAL PSYCHIATRYCZNY.

Tak na wodociągowej tam mieszka Kałbuc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Namysłów wojew opolsk
3 minuty temu, EXITUSLETALIS777 napisał:

NIE MA KINA W OPOLU, JEST TYLKO SZPITAL PSYCHIATRYCZNY

Może mi wmówisz że w Opolu nie ma mcdonalda co? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×