Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grome

zaufanie do instytucji publicznych

Polecane posty

Gość grome

Mam pytanie jak uważacie czy wojsko ma większy szacunek niż policja? Czy ludzie bardziej wojsku ufaja niz policji? Powiedzcie mi której służbie ufacie szanujecie najbardziej bądź które służby ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grome

No ja tez tak uwazam. ja najbardziej lubie i uważam że największy szacunek maja strażacy oni są najbardziej lubiani a na drugim miejscu wojsko a trzecie straż graniczna. Dlaczego nie ufasz żadnym służbom mundurowym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grome

a Wojsku tez nie ufasz ?   Ja szanuje najbardziej strażaków na drugim miejscu wojsko i trzecie straż graniczna  Przecież żołnierze służa Ojczyznie i bronia przed atakiem z zewnatrz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grome

Nie prawda, przesadzasz to policja jest aparatem represji i jest upolityczniona i działa przeciwko społeczeństwu, policji i straży miejskiej jak i Słuzbie wieziennej nie lubie źle oceniam te instytucje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grome

mnie się wydaje że wojsko ludzie bardziej szanuja i ma wieksze zaufanie spoleczne niż policja sluzba wiezienna itp. Natomiast wiadomo ze strażacy sa najbardziej lubiani, mysle ze wojsko by staneło w obronie ojczyzny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grome

Ojj tam , to nie czasy PRLu, Przeciez nasze wojsko uczestniczyło w wielu misjach po za granicami kraju np Afganistan, Irak, Syria,Egipt, Jugoslawia, Kosowo i też uczestniczy dalej w Kosowie Bosni Hercegowinie, Republice środkowoafrykańskiej, wiec staneło by w obronie narodu od tego jest, do tego sa powołani. Racja nasze wojsko nie jest silne zajmuje ponoc 8 miejsce w Europie a w czasach PRLu było na trzecim miejscu w Europie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grome

A możesz mi powiedzieć czy byłeś w wojsku? Dlaczego to misje okupacyjne przecież to są misje NATO czy UE A kiedyś były misje ONZ a jak wiesz przeciez jestesmy w NATO i musimy sie do tego stosować 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grome

A tak swoją drogą możesz powiedzieć co Ci wojsko zrobiło? Również biorą udział w akcjach humanitarnych ratowniczych czy usuwaniu klęsk żywiołowych zwłaszcza WOT. Rozumiem że policji straży miejskiej czy służby więziennej nie lubisz bo oni to tepia obywateli czepiają się o ...y mandaty itp A jak się od nich potrzebuje pomocy to wtedy ich nie ma 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A wy inni jak sądzicie które służby szanujecie lubicie A które nie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

SOCIALSUICIDE Napisano 3 godziny temu

<>

Wyłącz Caps Lock! Nie wiesz, że w necie to oznacza krzyk !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A jaka opinie ma straż graniczna? Czy pogranicznicy również są bardziej szanowani.niz policja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

To się domyślam że strażacy są najbardziej szanowani I lubiani 🙂 aleale chyba wojsko i tak samo policje wyprzedza? Dobrze mówię A wy jak uważacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Znaczy wojsko i ta straż graniczna wyprzedza policje I też są bardziej szanowani?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×