Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Youpiii

Dostane od "Mikolaja "

Polecane posty

Gość Youpiii

Dostane w tym roku perfumy! Wybralam drogie! Sesesese. Mikolaj w tym roku powiedzial ,ze cena nie gra roli .Tylko mam wybrac.No to Wybralam! !!! A  czy bede swinska, jak poprosze Mikolaja o torebke nowa i te perfumy? Czy  to przesada? 😂Ale tez znalazlam taka zaje.b.I. szczą w TKMAXX  za 450zl. Moze Mikolaj potrzesie kieszeniami Sesesesese. A ode mnie dostanie ksiazke 40 zl ,nowy portfel 200 zl i bluzka 150 zl .Czy to okropne? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czemu
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Tak.

Dlaczego? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Bo takie było pytanie. Odpowiedź brzmi tak yes oui da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uzasadnij

Dlaczego Tak. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uuuu
1 minutę temu, Leżaczek napisał:

Ja jeszcze listu nie napisałem 😖

To lyypa! Mikolaj nie odwiedzi. Przykro mi. Straciles szanse. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Minimalist nie dostaje prezentów tylko rozge bo to bezpłatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikolajczyca 😂
4 minuty temu, Leżaczek napisał:

1 minutę temu, Gość Uuuu napisał: To lyypa! Mikolaj nie odwiedzi. Przykro mi. Straciles szanse.  X a na kiedy to trzeba było 😭

Wybacz! Koniec terminu byl wczoraj! 🙁🙁🙁Ale tak sobie mysle. ..Ze pod "lada"Miki ma cos, dla zapominalskich. Ale w przyszlym roku ,pamietaj o terminie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Leżaczek napisał:

😟😞

Może majtki nowe dostaniesz od matki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Phiii Daj magii
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Może majtki nowe dostaniesz od matki.

Od Mikolaja -nie znasz sie! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga 21

U mnie zawsze kilka razy jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Phiii Daj magii napisał:

Od Mikolaja -nie znasz sie! 

Mam w dupie święta. Wypjerdalac z tą szopka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Leżaczek napisał:

15 minut temu, Gość Gość napisał: Może majtki nowe dostaniesz od matki. X przydaly by się 😱😄

Minimalist nie noszą. Żyją w szalasie w lesie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, Gość Youpiii napisał:

Dostane w tym roku perfumy! Wybralam drogie! Sesesese. Mikolaj w tym roku powiedzial ,ze cena nie gra roli .Tylko mam wybrac.No to Wybralam! !!! A  czy bede swinska, jak poprosze Mikolaja o torebke nowa i te perfumy? Czy  to przesada? 😂Ale tez znalazlam taka zaje.b.I. szczą w TKMAXX  za 450zl. Moze Mikolaj potrzesie kieszeniami Sesesesese. A ode mnie dostanie ksiazke 40 zl ,nowy portfel 200 zl i bluzka 150 zl .Czy to okropne? 

No super, cieszę się razem z Tobą, bo uwielbiam perfumy. 

Ja to pewnie rózgą dostanę od Mikołaja 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciesze sie
2 minuty temu, Kelsey napisał:

No super, cieszę się razem z Tobą, bo uwielbiam perfumy. 

Ja to pewnie rózgą dostanę od Mikołaja 😉

Ze Ty sie ze mna cieszysz 🙂 Kurna raz do roku 😂😂😂Baba jak to baba 🙂 Glupi blyszczyk i sie oczy swieca 🙂 Zycze Ci rowniez fajnego upominku 🙂 A co tam. .. Trzech! ! 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przykro mi
29 minut temu, Gość Gość napisał:

Mam w dupie święta. Wypjerdalac z tą szopka. 

Ja ,jako dziecko nie mialam zbyt milych swiat. Dlatego teraz ciesze sie jak dziecko. Szopka nie szopka, ale jest milo. Nawet ,gdy upominkiem jest np czekolada i majtki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Przykro mi napisał:

Ja ,jako dziecko nie mialam zbyt milych swiat. Dlatego teraz ciesze sie jak dziecko. Szopka nie szopka, ale jest milo. Nawet ,gdy upominkiem jest np czekolada i majtki. 

Jesteś usprawiedliwiona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Gość Ciesze sie napisał:

Ze Ty sie ze mna cieszysz 🙂 Kurna raz do roku 😂😂😂Baba jak to baba 🙂 Glupi blyszczyk i sie oczy swieca 🙂 Zycze Ci rowniez fajnego upominku 🙂 A co tam. .. Trzech! ! 🙂

Prawda, nawet z błyszczyku. Nawet jak go sobie sama kupię to mnie cieszy, ale perfumy mają w mym sercu szczególne miejsce. Kocham je i uwielbiam 😁

Tobie również życzę jak najlepiej 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Gość Przykro mi napisał:

Ja ,jako dziecko nie mialam zbyt milych swiat. Dlatego teraz ciesze sie jak dziecko. Szopka nie szopka, ale jest milo. Nawet ,gdy upominkiem jest np czekolada i majtki. 

Male prezenty też cieszą, a te dane od serca najbardziej, obojętnie co by to było 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dokladnie
14 minut temu, Kelsey napisał:

Male prezenty też cieszą, a te dane od serca najbardziej, obojętnie co by to było 🙂

Dokladnie tak. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18 minut temu, Kelsey napisał:

Male prezenty też cieszą, a te dane od serca najbardziej, obojętnie co by to było 🙂

Tu chyba o to serce chodzi. Można dostać piękny przedmiot (nieważne tani czy drogi) ale zupełnie nie trafiony w gust.

Nie sprawi on takiej radości, jak ten może skromniejszy, lecz bardziej przemyślany i pasujący do Ciebie.

Dla mnie znaczy to tyle, że ktoś włożył w to trud by mi sprawić prawdziwa radość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Gość gość napisał:

Tu chyba o to serce chodzi. Można dostać piękny przedmiot (nieważne tani czy drogi) ale zupełnie nie trafiony w gust.

Nie sprawi on takiej radości, jak ten może skromniejszy, lecz bardziej przemyślany i pasujący do Ciebie.

Dla mnie znaczy to tyle, że ktoś włożył w to trud by mi sprawić prawdziwa radość.

Dokładnie, bo osoba która nie liczy się z kasą, pójdzie, kupi i już. Chociaż nie zawsze tak jest. A taki, gdy ktoś poświęca czas bardziej chwyta za serce. 

Gdy ktoś ma kasę, robi drogie prezenty, też są z serca, aby uszczęśliwić innych, więc zależy od sytuacji, osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sa z serca,
7 godzin temu, Kelsey napisał:

Dokładnie, bo osoba która nie liczy się z kasą, pójdzie, kupi i już. Chociaż nie zawsze tak jest. A taki, gdy ktoś poświęca czas bardziej chwyta za serce. 

Gdy ktoś ma kasę, robi drogie prezenty, też są z serca, aby uszczęśliwić innych, więc zależy od sytuacji, osoby

Sa z serca. Przynajmniej u mnie. Wiele razem przeszlismy. Byla bieda i prezentow nie bylo. Teraz, gdy jest lepiej mozemy sobie pozwolic na lepsze rzeczy .Np jak wlasnie perfumy. A o takich marzylam. Kiedys prezentem wspolnym byla bombonierka. A na stole ciasto va oleju i ryby po grecku tylko. Oplatkiem byl chleb. Doceniamy to co mamy, bo jutro tego moze nie byc. Bylo tak ze nie jedlismy kilka dni. Tylko wode pilismy. Bylo tak ze bulke tarta moczylismy w wodzie i jedlismy .Teraz gdy dostaje drogie prezenty nie znaczy ze nie doceniam. Mikolaj wie ze doceniam I jestem z nim na dobre i zle bo go kocham. Prezenty zawsze dajemy od serca. Wiemy co kogo uszczesliwI. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 godzin temu, Gość Gość napisał:

Minimalist nie noszą. Żyją w szalasie w lesie. 

Okrywają dupę liśćmi łopianu 😂 Zimą trudniej o ten materiał, więc kręcą majty z kory brzozy i moszczą sobie jajtza sianem i mchem 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Okrywają dupę liśćmi łopianu 😂 Zimą trudniej o ten materiał, więc kręcą majty z kory brzozy i moszczą sobie jajtza sianem i mchem 😂

W rzeczy samej. Leżaczek żyje u mamusi jak za piecem i udaje minimalist. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss

Ale na Mikołaja na 6 grudnia czy 24? My robimy sobie skromne prezenty (mam już wybraną książkę, wiem, że się ucieszy) i składamy się na jeden wspólny dla nas. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Np takkkk
41 minut temu, Gość Kiss napisał:

Ale na Mikołaja na 6 grudnia czy 24? My robimy sobie skromne prezenty (mam już wybraną książkę, wiem, że się ucieszy) i składamy się na jeden wspólny dla nas. 🙂

My na 6 nic. Tylko dzieciaki dostaja. Na 24 dlatego bogatsze. Ale np, na urodziny w ciagu roku,tylko czekoladki .Dlatego raz do roku pozwalamy sobie na troche bogatsze prezenty. Takie wyczekane, wymarzone. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss

My dajemy sobie 6 grudnia drobiazgi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Gość Sa z serca, napisał:

Sa z serca. Przynajmniej u mnie. Wiele razem przeszlismy. Byla bieda i prezentow nie bylo. Teraz, gdy jest lepiej mozemy sobie pozwolic na lepsze rzeczy .Np jak wlasnie perfumy. A o takich marzylam. Kiedys prezentem wspolnym byla bombonierka. A na stole ciasto va oleju i ryby po grecku tylko. Oplatkiem byl chleb. Doceniamy to co mamy, bo jutro tego moze nie byc. Bylo tak ze nie jedlismy kilka dni. Tylko wode pilismy. Bylo tak ze bulke tarta moczylismy w wodzie i jedlismy .Teraz gdy dostaje drogie prezenty nie znaczy ze nie doceniam. Mikolaj wie ze doceniam I jestem z nim na dobre i zle bo go kocham. Prezenty zawsze dajemy od serca. Wiemy co kogo uszczesliwI. 

Piękna musi być wasza miłość. Wszystkiego dobrego 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×