Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szarlotkajesienna123

Ile pieniędzy na chrzciny?

Polecane posty

Gość Szarlotkajesienna123

Słuchajcie, nie byłam na chrzcinach od 15 lat. Nie mam żadnego pomysłu na prezent więc postanowiliśmy dać kasę. Nie wiem tylko ile "wypada" dziś dać w kopercie z takiej okazji. Mama dziecka, które będzie chrzczone to siostrzenica mojego męża (tak, MAMA jest siostrzenicą, nie niemowle ;-)). Po mszy będzie obiad w restauracji i kawa. Idziemy we trójkę, ja mąż i dziecko. Będę wdzięczna za sugestie. Z góry dzięki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags

Tyle na ile Cie stac. Wiem, ze pewnie bys wolala uslyszec konkretna kwote ale ja tak uwazam. Moj synek mial w tym roku chrzest i zaprosilismy do lokalu tylko chrzestnych i dziadkow oraz prababcie. Sprawa byla postawiona tak, ze nie chcemy drogich prezentow i prosimy by nikt sie nie wykosztowywal. Nie znam Twojej rodziny i nie wiem jak oni do tego podchodza jednak wszystko z umiarem. Skoro Was zaprosili to zalezy im na Waszym towarzystwie a nie Waszych pieniadzach. 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szarlotkajesienna123

Dzięki ;-) No właśnie szczerze nie stać nas na więcej niż 250 zł tylko totalnie nie wiem, czy nie będzie to za mało...Oczywiście nikt z rodziny nie będzie komentował prezentów ale mimo wszystko,  nie chciałabym popełnić nietaktu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciowka2019

Ja uwazam, że jeśli dasz radę, to powinnaś dorzucić te 5 dych do równego 300, jakby +-100 od osoby. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrzcinyikomunie..pl

Spokojnie starczy nie ma co więcej bo nie o to w chrzcie chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 21.11.2019 o 16:33, Gość Gosciowka2019 napisał:

Ja uwazam, że jeśli dasz radę, to powinnaś dorzucić te 5 dych do równego 300, jakby +-100 od osoby. 

jak "100 od osoby"? co to bilety na imprezę? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxx

Ja nie daję nigdy kasy na chrzciny, podobnie na komunię, bo kasę wezmą dorosli, a dziecko goowno z tego ma. Zawsze daję prezenty dla dziecka. Tylko na wesele daję kasę. A jeżeli chodzi o kwotę, to na chrzciny do 300 zł, na komunie do 500, a na wesele do 1000 zł (od pary- mnie i męża). Tylko jak byłam chrzestną, to na komunię kupiłam droższy prezent dla chrześniaka- Playstation. I zaznaczam, że chodzimy na takie uroczystości tylko do najbliższej rodziny, do dalszych kuzynów których widziałam kilka lat temu odmawiam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrzcinyikomunie..pl

Powinno starczyć nie ma co przesadzać.

 

www.chrzcinyikomunie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×