Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość studentka2000

Nie wiem co mam zrobić w tej sytuacji, powiedzieć o zdradzie?

Polecane posty

Gość studentka2000

Mój tata już dobrych parę lat jest po ślubie. To bardzo ładna, wyksztalcona i inteligentna kobieta, polubilam ją... Problem leży w tym, ze mimo iz ladna dopadlo ja pieluszkowe zapalenie mozgu. Odsuneli sie od siebie... dowiedzialam sie, ze tata ma kogos. Jestem w trudniej sytuacji i gryzie mnie to bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Snob

Pogadaj z tatą. Poeluszkowe zapalenie mózgu to efekt nowej roli w której znajduje się kobieta i twój ojciec powinien ją wspierać ,a nie wymieniać na nową. Dziecko i rodzicielstwo jest och wspólnym problemem, a nie tylko kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Masz ojca babiarza , to że kobieta się zajęła dzieckiem nie ma nic do tego że on zaczął zdradzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wspolczuje bo najwięcej cierpi na tym rodzina takich panów co ich wiecznie w kroku swędzi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka2000

Z jednej strony nic bym nie robila, hura rodzina uratowana ale z drugiej mam ogromny wyrzut sumienia wobec jego zony. A co jak sie dowie i tak, i bedzie miala zal do mnie, ze wiedzialam i nie powiedzialam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A gadałaś z ojcem? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha
5 minut temu, Gość studentka2000 napisał:

Z jednej strony nic bym nie robila, hura rodzina uratowana ale z drugiej mam ogromny wyrzut sumienia wobec jego zony. A co jak sie dowie i tak, i bedzie miala zal do mnie, ze wiedzialam i nie powiedzialam..

ojciec albo obca baba, wybieraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka2000
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

A gadałaś z ojcem? 

Tak.. powiedzial, ze nie mam sie wtracac bo to miedzy mna i a nim nic nie zmienia. I najlepiej zebym nic nie mowila, bo posiadanie kochanki sprawia, ze czlowiek wytrzymuje w malzestwie gdy mu sie nie uklada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

aha problem jest w niej i jej pieluszkowym zapaleniu mózgu, a to twój tatuś zdrajca z zapaleniem kutosa nie ma z tym nic wspólnego. To ona.... mhmmm 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka

No tak, babka zasuwa przy dziecku, pewnie wszystkie obowiązki domowe na jej głowie, w nocy wstaje ona i jaśnie Pan zdziwiony dlaczego nie ma chęci i siły na seks. Żenada. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noo
2 minuty temu, Gość Myszka napisał:

No tak, babka zasuwa przy dziecku, pewnie wszystkie obowiązki domowe na jej głowie, w nocy wstaje ona i jaśnie Pan zdziwiony dlaczego nie ma chęci i siły na seks. Żenada. 

jakby nie bylo seks to obowiazek malzenski.................... nie wiadomo czy on sie nie wywiazuje ze swoich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
31 minut temu, Gość studentka2000 napisał:

Tak.. powiedzial, ze nie mam sie wtracac bo to miedzy mna i a nim nic nie zmienia. I najlepiej zebym nic nie mowila, bo posiadanie kochanki sprawia, ze czlowiek wytrzymuje w malzestwie gdy mu sie nie uklada.

Twojej matce pewnie tez robił to samo. Może nawet jak była z Tobą w ciąży. Znam jednego takiego kawał h....a ile oni są razem ? I gdzie jest Twoja matka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
22 minuty temu, Gość noo napisał:

jakby nie bylo seks to obowiazek malzenski.................... nie wiadomo czy on sie nie wywiazuje ze swoich

dzieci, rodzina to tez obowiazek malżenski a nie jedynie żenski.No i cos o wiernosci tam było... dlaczego zawsze wszystkie obowiazki i winy spadaja na kobiete? jasnie panu przybyło obowiazkow,nie moczy tak czesto jakby chciał i juz do innej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Oj słoneczko żeby ciebie nikt tak nigdy  nie potraktował bo twój ojciec to ewidentnie wacka w gaciach nie umie utrzymać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Twój tatuś pewnie jest szalenie przystojny, ile ma lat. Niech zgadnę 45 ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studentka2000
27 minut temu, Gość Gosc napisał:

Twój tatuś pewnie jest szalenie przystojny, ile ma lat. Niech zgadnę 45 ?!

Trochę mniej, owszem jest i cieszy się powodzeniem. Niestety w takim wypadku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studentka2000
39 minut temu, Gość Gosc napisał:

Twojej matce pewnie tez robił to samo. Może nawet jak była z Tobą w ciąży. Znam jednego takiego kawał h....a ile oni są razem ? I gdzie jest Twoja matka ?

Moja mama żyje i ma się dobrze, byli młodzi i im nie wyszło. Rozstali się jak byłam mała, wolałam mieszkać z tata. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studentka2000
36 minut temu, Gość gosc napisał:

dzieci, rodzina to tez obowiazek malżenski a nie jedynie żenski.No i cos o wiernosci tam było... dlaczego zawsze wszystkie obowiazki i winy spadaja na kobiete? jasnie panu przybyło obowiazkow,nie moczy tak czesto jakby chciał i juz do innej?

Nie jest złym ojcem, jest super tata. Ja go uwielbiam... zawsze ma dla mnie czas. Po prostu tutaj niestety ale to ze strony jego żony się zmieniło sporo. Nie usprawieliwiam go oczywiście 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Studentka2000 napisał:

Moja mama żyje i ma się dobrze, byli młodzi i im nie wyszło. Rozstali się jak byłam mała, wolałam mieszkać z tata. 

Dlaczego z tata ? Pewnie ma więcej kasy ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość noo napisał:

jakby nie bylo seks to obowiazek malzenski.

Co????

A gdzie jest tak napisane?

Możesz podać podstawę prawną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Kto mu kazał robić sobie dziecko w tak późnym wieku. Ile ma ta nowa jego d u p a ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studentka2000
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Dlaczego z tata ? Pewnie ma więcej kasy ?!

A dlaczego z mama? Można zadać to samo pytanie. Jestem typowa córeczka tatusia po prostu ;) z mama mam kontakt. Wszystkim tak odpowiada to nie widzę problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studentka2000
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Kto mu kazał robić sobie dziecko w tak późnym wieku. Ile ma ta nowa jego d u p a ?

Nie ... tylko żona, jest młodsza o mniej niż 10 lat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 minuty temu, Gość Studentka2000 napisał:

A dlaczego z mama? Można zadać to samo pytanie. Jestem typowa córeczka tatusia po prostu 😉 z mama mam kontakt. Wszystkim tak odpowiada to nie widzę problemu.

A nie powinnaś być już na swoim ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studentka2000
6 minut temu, Gość Gosc napisał:

A nie powinnaś być już na swoim ? 

Nie wiedziałam, ze teraz obcy ludzie decydują do kiedy można mieszkać z rodzicami. 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Studentka2000 napisał:

Nie wiedziałam, ze teraz obcy ludzie decydują do kiedy można mieszkać z rodzicami. 🤣

Nie mam więcej pytań 😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studentka2000
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Nie mam więcej pytań 😆

Ja tez nie. Zajmij się swoim życiem ;) nie wiem co dziwnego jest w mieszkaniu z rodzicami, gdy się studiuje w rodzinnym mieście. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie no

Tyle wypowiedzi z duuuuupki i nikt nie odpwkedzial na pytanie z tematu powiedziec tej babce czy nie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hvgjjj

Wyprowadz się, niech ci tatuś kupi mieszkanko skoro tak cię kocha. I współczuję takiego ojca... Mnie by obrzydzal taki ojciec. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie mow

Ja bym nie mowila nic to w koncu Teoj tata krew z krwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×