Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pseudonim

Dlaczego nie chcecie mieć psa

Polecane posty

Gość pseudonim

Pojawił się temat dlaczego nie chcemy mieć dzieci / dlaczego chcemy mieć dzieci. A wiadomo nie od dziś ze są tutaj przykładowo osoby, które nie chcą mieć psa czy kota. Więc kochani dlaczego nie chcecie mieć psa lub kota?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja marzę o psie tylko czekam na wymianę lokum. Zwierzęta są o niebo lepsze niż dzieci 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie chce miec psa bo trzeba z nim wychodzic a przy malych dzieciach nie zawsze moge sobie pozwolic na spacer w deszczu czy w wichurze. Poza tym nie usmiecha mi sie sprzatanie kup z podworka. I pies po spacerze brudzi w mieszkaniu. Lubie psy ale wygoda zwycieza. Moze jak dzieci troche podrosna to sie zdecyduje. Za to mam koty - moja ogromna milosc ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

🙂

Bo jestem egoistką i szkoda mi czasu i pieniędzy np. jak zachoruje na starość i będzie trzeba go operować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja chce. Oj jak ja bardzo chce psa ❤️. Ale niestety mieszkamy za granicą i zbyt często podróżujemy. Nie będzie miał się kto nim zająć. A do hotelu dla zwierząt nie oddam... Także może na emeryturze 🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Bo nie mam czasu na spacery, ale mam dwie świnki morskie (są cudne) i bardzo chciałabym mieć kota. Też nie lubie i nie chce dzieci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×