Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania415

Pierwsza randka. Czy iść do niego do domu?

Polecane posty

Poznałam pewnego meżczyznę. Znamy się od tygodnia. Nigdy się nie widzieliśmy ale wiemy jak wyglądamy i codziennie rozmawiamy przez telefon. Przyszedł czas na pierwsze spotkanie. On zaprasza mnie do Siebie do domu na wspólne gotowanie. Czy powinnam przyjąć zaproszenie czy może wybrać neutralne miejsce? Doradzcie. Z góry dziekuję za wszelkie odpowiedzi. Dodam że mamy obydwoje powyżej 30 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gaga

Jeśli się go nie obawiasz, to spoko. Ale ja i tak radzę powiedzieć koleżance gdzie się spotykacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja bym nie poszła. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misio
16 minut temu, Ania415 napisał:

Poznałam pewnego meżczyznę. Znamy się od tygodnia. Nigdy się nie widzieliśmy ale wiemy jak wyglądamy i codziennie rozmawiamy przez telefon. Przyszedł czas na pierwsze spotkanie. On zaprasza mnie do Siebie do domu na wspólne gotowanie. Czy powinnam przyjąć zaproszenie czy może wybrać neutralne miejsce? Doradzcie. Z góry dziekuję za wszelkie odpowiedzi. Dodam że mamy obydwoje powyżej 30 lat.

Odradzam. Facet ma coś z garem, bądź ostrożna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Bardzo słaby pomysł iść do domu do kogoś kogo nie widziałaś na oczy. I nie chodzi tylko o bezpieczeństwo. W kawiarni posiedzisz 15 minut i wychodzisz jak ci się ten człowiek nie spodoba, a z domu. Stawiasz się w głupiej sytuacji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Bardzo słaby pomysł iść do domu do kogoś kogo nie widziałaś na oczy. I nie chodzi tylko o bezpieczeństwo. W kawiarni posiedzisz 15 minut i wychodzisz jak ci się ten człowiek nie spodoba, a z domu. Stawiasz się w głupiej sytuacji. 

Masz rację. Gdy facet okaże się świrem i psychopatą, łatwiej będzie przed nim uciec z kawiarni niż z jego mieszkania gdy pozamyka drzwi na klucz. Z kawiarni łatwiej też wezwać policję. W jego mieszkaniu on na to na pewno by nie pozwolił gdyż twoją komórkę mógłby roztrzaskać o podłogę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2019 o 18:04, Gość Gaga napisał:

Jeśli się go nie obawiasz, to spoko. Ale ja i tak radzę powiedzieć koleżance gdzie się spotykacie...

Własnie tez tak zrobiłam podałam jej adres gdzie bede i jesli sie nie odezwe o 21 to ma działac. Ale powiem szczerze ze zaryzykowałam i nie zaluje. Mezczyzna okzał sie gentelmenem swietnie gotuje i jest zabawny. Obawy mialam ale niepotrzebnie. Dziekuje za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2019 o 18:05, ToBezZnaczenia napisał:

Na pierwsze spotkanie lepszy jakiś neutralny grunt imo, żebyście oboje czuli się swobodnie, ale wspólne gotowanie też spoko. Wszystko zależy od tego, jak Ty się czujesz z tym pomysłem. 

Czułam sie dziwnie przez moment i nawet mialam obawy ale zaryzykowalam i nie zaluje Mezczyzna okazal sie wyjatkowy. Gotuje swietnie czulam sie jak ksiezniczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2019 o 20:08, Frania** napisał:

Po tygodniu znajomości do domu... ryzykujesz 🤔

Tak to prawda ryzykuje ale szczegolnie wiemy jacy sa ludzie teraz mozna trafic na nie jednego swira. Ale zaryzykowałam. Nie zaluje. Bylo bardzo milo. Gentelmen w 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Przecież to gotowanie to pewnie przykrywka, na 90% on chce seksu dlatego od razu zaprasza Cie na chatę. Nie bądź głupia, nie znasz go, tak jak Ci mówią z kawiarni łatwiej uciec jak cos Ci się nie spodoba, zreszta to średnio by o Tobie oświadczyło jakbys na 1wsze spotkanie poleciała do niego do domu... Najlepiej i najbezpieczniej na neutralnym gruncie, w publicznym.miejscu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kia
Dnia 21.11.2019 o 17:54, Ania415 napisał:

Poznałam pewnego meżczyznę. Znamy się od tygodnia. Nigdy się nie widzieliśmy ale wiemy jak wyglądamy i codziennie rozmawiamy przez telefon. Przyszedł czas na pierwsze spotkanie. On zaprasza mnie do Siebie do domu na wspólne gotowanie. Czy powinnam przyjąć zaproszenie czy może wybrać neutralne miejsce? Doradzcie. Z góry dziekuję za wszelkie odpowiedzi. Dodam że mamy obydwoje powyżej 30 lat.

Nie poszlabym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Ania415 napisał:

Tak to prawda ryzykuje ale szczegolnie wiemy jacy sa ludzie teraz mozna trafic na nie jednego swira. Ale zaryzykowałam. Nie zaluje. Bylo bardzo milo. Gentelmen w 100%.

Miałaś szczęście  I to wielkie.:)że trafił się porządny mężczyzna;)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×