Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Viola

założenie wkładki wewnatrzmacicznej a ciąża

Polecane posty

Gość Viola

Witam, 

Czy to możliwe, że jestem w ciąży? 

Jakiś czas temu byłam u ginekologa który założył mi spirale (środek antykoncepcyjny) okazało się, że był to środek cyklu i miałam wtedy owulacje. Zdziwiłam się bo dzień wcześniej uprawialam z mężem seks i doszło do pełnego wytrysku (nie było to planowane) . Poinformowałam o tym ginekologa on powiedział, że nie stoi to na przeszkodzie by założyć wkładkę domaciczna.. Mijają 4 tygodnie, ja czuję się bardzo dziwnie, tak jakbym była w ciąży. Strasznie się boję. Czy to możliwe że zaszłam w ciąże z założona wkładka? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Możliwe, przecież to nie jest 100% środek antykoncepcyjny, wkładkę zalozylas po stosunku, więc nie wiadomo co się przedostało do tej pory. W dodatku wkładka nie działa od razu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola

A to że byłam w środku cyklu (owulacji) było dla mnie zdziwieniem bo zgodnie z kalendarzykiem powinnam doatac  okres, więc powinnam być już dwno po owulacji.. Dlatego powiedziałam, że się zdziwiłam. Zalecane jest założenie wkładki tak by przypadło to na okres miesiączki. Więc policzyłam to sobie mniej więcej i umówiłam się z ginem.. Ale no jak widać coś się poprzesuwalo bo w dniu wizyty nie dostałam miesiączki a powinnam była ja już mieć. Wcześniej męża nie było, wyjeżdża za granicę (więc nie ma szans że miesiączki nie dostałam w dniu wizytu bo byłam już w ciąży , więc tylko ten raz dzień przed wizytą wspolzylismy, dzień przed założeniem wkładki.. No i wyszli jak wyszło..) 

Boję się bo cholernie.. Jak teraz będzie przebiegać ciąża gdy ja mam wkładkę. Cholerka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×