Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosccccc

Czy duzo grzejecie zima?

Polecane posty

Gość Gosccccc

Ostatnio moja daleka znajoma mowila ze Oszczedza na grzaniu i przy dwojce dzieci do lat 9 maja maksymalnie 18 stopni w dzien a 15 nawet w nocy. Obydwoje pracuja, od pn do piatku,  ona po podyplomowce, on tez magister, maja tylko  2 pokoje w kamienicy, wlasnosciowe i nie moga sobie pozwolic na wyzsza temperature. Czasami mi zal tych dzieci, takie mnie naszly refleksje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Temperatura często nie zależy od grzania i oszczędności. Stare, niedocieplone budynki bywają zimne. Kiedyś mieszkałam z mężem w domu,  gdzie mimo włączonego co było 14-15 stopni, wiatr hulał. Zanim wstawilsmy kominek i docieplilismy dom przemarzlam. Co ciekawe dziecko mi wcale nie chorowało. Później mieliśmy już 20+. Teraz mieszkamy w nowym domu, mamy ustawioną temperaturę na 22-stopnie i tyle jest. Nie oszczędzam, bo nie lubię marznąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goscccc

Ja rozumiem jak mieszkanie jest nieszczelne ale oni grzeja maksymalnie 3-4 godziny i koniec. Moze przez to ze na prad maja grzanie a rachunki i tak maja wysokie bo narzekala ze nawet 300-400 zl na miesiac. Chyba jej doradze zeby innych dostawcow sprawdzila i moze wyjda na grzaniu korzystniej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

My mamy ustawione, ze w domu ma być cały czas 22 stopnie i piec sam sobie reguluje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Grzeje tyle by było ciepło. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×