Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zniesmaczona

Dlaczego faceci patrzą na inne

Polecane posty

Gość Zniesmaczona

Poznałam chłopaka. Drażni mnie jednak jego zachowanie. Dwa razy podczas spotkania zauważyłam, ze zerknął na inne dziewczyny. Nie rozumiem, po co się ze mną spotyka. Wkurza mnie też jego wielokrotne zachwycanie się aktorkami, np. Angeliną Jolię (pisze, że to fajna laska). Po co posyłać nowo poznanej dziewczynej kadry z filmu z Jolie z komentarzem “Nie mogłem się powstrzymać”. Chodziło o film z nią, który jeszcze nie widział.  Byłam z nim w kinie. Znowu komentował urodę innej. Po mojej odpowiedzi (“każdemu podoba się co innego”) zreflektował się i powiedział, że i tak nie miałaby szans, bo ja wyglądałam ładniej. Zastanawia mnie, czy ma sens spotykanie się z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

kazdy patrzy 🙂 nic na to nie poradzisz, taka natura, ale nie kazdy facet jest na tyle glupi, zeby zachwycac sie innymi przy swojej lasce 🙂 on najwidoczniej glupi jest, ale nie ma co winic mezczyzn za mala inteligencje pod tym wzgledem, wielu jest uposledzonych emocjonalnie i nietaktownych, natomiast uwazam, ze kobiety sa jeszcze bardziej uposledzone skoro sie z takimi spotykaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja nie patrzę jak się zakocham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×