Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Jak wyleczyc sie z zapalenia zatok

Polecane posty

Gość Gosc

Juz 4 tydzien a ja nadal chora,dostalam antybiotyk po ktorym czulam sie fatalnie wiec mi zmienili,nic to   nie dalo,nadal bol glowy,zatkane uszy...sama nie wiem co mam brac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gost

A bylas u laryngologa? Czy leki przepisal Ci lekarz pierwszego kontaktu?

Bo ja mam.problem z zatokami.od dziecka. A od dwoch lat chodzilam z wiecznie chorymi nieleczonymi zatokami, stracilam częściowo słuch, stracilam prawie calkowicie wech, bo nos zatkany non stop wiec wlewalam w nos nasivin czy xylometalozin, ktory obkurcza ale tez wysusza sluzowke. Silne bole glowy, rozpieranie, ani schylic, ani sie wysilic, pocenie sie twarzy. Wreszcie jak doszedl silny bol ucha to poszlam wreszcie do lekarza rodzinnego, dwa antybiotyki na raz plus sterydy do nosa i krople do uszu. Uszy sie odetkaly, jakze dziwne bylo odzyskac sluch, wszystko nagle takie glosne. Wech powoli odzyskuje, ale to jeszcze nie to, jeszcze malo czuję. Nos sie odetkal, nie wlewam juz xylometazolinu, a steryd do nosa stosuje raz dziennie lub co drugi dzien.

Skoczylo sie pocenie twarzy, bole głowy, napor i rozpieranie. Niestety tydzien po skonczeniu antybiotyku wrocil silny bol glowy, zatok, skroni, problem przy schylaniu. Czekam na laryngologa.

 

Ja dostałam augmentin, floxal, flixonas i centrosat bodajze, plus sinupret.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja dostalam penicyline ale miala okroone skutki uboczne po 3 dniach brania,potem dali mi amoxycykline,teraz mam wizyte umowiona i ide pewnie pp kolejna dawke bo nadal mam bol i przytkane uszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja nagrzewalam zatoki specjalna lampa. Obczaj w necie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×