Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

OBIAD NA DZIŚ: ZUPA RYBNA Z ZĘBACZA SMUGOWEGO Z RYŻEM WARZYWAMI ZIOŁAMI ITD

Polecane posty

Gość gosc

a tera jade do biedronki na zakupy po pierś z kurczaka z promocji za 9,99zł/kg i po mleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, przem xxx napisał:

oczywiście nie za swoje pieniądze jesz ty darmozjadzie jak ci nie wstyd 

św Paweł w liście do Hebrajczyków mówi aby nie być ciężarem dla innych i aby jeść swój własny chleb za własne zarobione pieniądze, mówi też, że kto nie pracuje ten niech i nie je

🙂

przyjdzie czas to będę pracował, zarabiał i pomagał innym, marzę o tym by oddawać ubogim i chorym dziesięcine, czyli 10% pensji na pomaganie, chociaż te 200zł miesięcznie chce oddawać na fundacje lub na siepomaga albo na hospicja domy dziecka itp albo samemu pomóc, u mnie ostatnio np dziewczyna zbierała pod kościołem to dałem jej 5zł ale gdybym miał już swoje to dałbym jej np 100zł albo jak np są zbiórki żywności w sklepach przed świętami to bym im zrobił zakupy za 200zł

Pan Bóg mi pomoże ruszyć, bym mógł pomagać innym, wyjde z poziomu -1 nie tylko na zero (że już nie bede cieżarem dla innych, bo bede sie sam utrzymywał), ale nawet wskocze na poziom +1 że to ja bede mógł pomagać innym, bo mam takie pragnienie w sercu by móc innym pomagać, bo więcej jest radości z dawania, aniżeli z brania, dlatego tak boli mnie to że mnie utrzymują i że jestem dla nich problemem, ciężko mi z tym, ale cóż, może kiedyś to im się noga powinie i wtedy ja im pomoge? nigdy nic niewiadomo, ale oczywiscie nie życze im tego, chodzi po prostu o to bym przestał byś ich ciężarem i to ja będę pomagał innym by spłacić swe długi z czasów gdy to ja byłem utrzymywany przez innych

dobra nara Przemek jadem do sklepu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, przem xxx napisał:

CZŁOWIEKU DOBRZE WIESZ ŻE NIE PRZYJDZIE TY MASZ 30 LAT I NIGDY W ŻYCIU NIE PRACOWAŁEŚ NIE ZAROBIŁEŚ NAWET ZŁOTÓWKI I MYŚLISZ ŻE TO SIE ZMIENI KIEDYŚ? NIE MA SZANS NAWET ROBOTY W FABRYCE CZY NA MAGAZYNIE NIE DOSTANIESZ BO PO PIERWSZYM DNIU BY CIE WYJEEBALI ALBO SAM BYŚ ZREZYGNOWAŁ BO TAM SIE ZAPIERRDALA

ok niech ci będzie 🙂 wiem że mi podcinasz skrzydła tylko po to by samemu nie zostać na dnie, panicznie boisz się tego że ja wyjde z przegrywu a ty nie i zostaniesz sam na dnie, dlatego wolisz mi dowalać, zniechęcać, podcinać skrzydła itd

pożyjemy zobaczymy 😉

widzisz ja nam obojgu dobrze życzę i chciałbym aby nam obu się udało, a ty to jesteś totalny samolub a dodatkowo pies ogrodnika bo sam nie ruszasz i drugiemu nie dajesz zniechęcając go i hejtując, odmień swe serce to będzie ci łatwiej żyć, bo cie ta nienawiść w końcu zniszczy do końca

dobra nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss

Smakosz, ja Ci dobrze życzę i trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z miasta Katowice

ty brudna kurrrrrrrwo lepiej do gina zapier/dalaj! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 godziny temu, Gość Kiss napisał:

Smakosz, ja Ci dobrze życzę i trzymam kciuki.

dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 godziny temu, Agatka Czepek napisał:

A ja nadziewane kurczaczki 

dzisiaj post jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
6 minut temu, przemek x napisał:

Ona nie wierzy w jakieś pierdoły

Przemek a powiedz jak kupujesz jajka to trzymasz je we wspólnej lodówce z mamą czy gdzieś oddzielnie w pokoju chowasz np. pod łóżkiem żeby mama nie brała twoich jajek? jak już to wystawiaj na parapet za okno bo w pokoju mogą ci sie zepsuć bo za ciepło jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, przemek xx napisał:

W lodówce

i mama ci nie podbiera jajek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 minuty temu, przemek xx napisał:

Nie bo ona kupuje sobie swoje jajka

no to dobrze, zatem jestem spokojny o twoje jajka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×