Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zielooona

jakie pieluchy?

Polecane posty

Gość zielooona

Jakie pieluchy wam się najbardziej sprawdziły, za kilka dni mam termin, na razie kupilam jedną paczke huggies w carrefourze akurat dobra cena na nie była. Długo wasze dzieci nosiły rozmiar 1? Bo nie wiem czy wysłać męża po więcej czy na razie ta jedna paczka. Nie mam kogo zapytać bo w rodzinie nie ma młodych mam, koleżanki też nie dzieciate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lol

Tylko pampers,a najlepsze to pampers Premium Care.ale te to tylko w promocji bo drogie.próbowałam z Lidla i biedronki.ale one do niczego się nie nadają.nawet do dupy....hehe.z 1 dzieci wyrastają bardzo szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małami
Dnia 22.11.2019 o 11:20, Gość zielooona napisał:

Jakie pieluchy wam się najbardziej sprawdziły, za kilka dni mam termin, na razie kupilam jedną paczke huggies w carrefourze akurat dobra cena na nie była. Długo wasze dzieci nosiły rozmiar 1? Bo nie wiem czy wysłać męża po więcej czy na razie ta jedna paczka. Nie mam kogo zapytać bo w rodzinie nie ma młodych mam, koleżanki też nie dzieciate.

Dobrze wybrałaś. Mój syn był na Huggies cały czas i świetnie się sprawdziły. Ogólnodostępne, niedrogie i sprawdzone. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Tylko pampers premium care. Zero odparzeń, świetnie się dopasowują. Z ciekawości sprawdziliśmy inne na samym początku: różnica w jakości ogromna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

na poczatku pampers premium care,pozniej z lidla. Pielucha to pielucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×