Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hejka

Ile i jakie słowa mówią wasze roczniaki?

Polecane posty

Gość Hejka

Bo chce sobie porównać czy moja córka dużo mówi bo mi się wydaje że dużo jak na rok: mama, tata, baba, Dada, cysi  (cysio), dzidzi, brum brum, nanana (wołanie psa), kici kici (wołanie kota), pepe (pępek), kotek, koko (kura), hau hau (pies), papa, beee (jak robi owca), mówi że coś jest "be" czyli niedobre, że coś jest "hyy" czyli gorące, śpiewa "mama mama" - piosenkę Mama ostrzegała i lubi tańczyć. Jak mi coś jeszcze przyjdzie do głowy to dopiszę. Ile mówią wasze roczniaki i jakie słówka? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Co to ma za znaczenie i tak wszystko sie wyrówna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dużo twoja mówi😊mój :tata ,atka (autka) ,mata to Mateusz , ata to pies Afra i ogólnie wszystko co brazowe a zwlasza niedzwiedź ten od Maszy to też ata, kokoko na kury , grygry jakoś tak podobnie woła jak jedzie samochód pepa  na świnkę w telewizorze i am na jedzenie papa tez robi da cześć przybije piatkę calusa nie posyła☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość gosc napisał:

Co to ma za znaczenie i tak wszystko sie wyrówna.

No wyrówna ale co to szkodzi moze chce wiedzieć jesssu zaraz zostaniesz autorko zwyzywana ze masz pieluszkowe zapalenie mózgu pewnie ludzie zluzujcie majty sa tu dużo glupsze tematy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hejka

O o, Moja też robi papa, przybija piątkę i jak daje buzi to robi "mua" 🙂 pewnie coś jeszcze sobie przypomnę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kazde dziecko rozwija sie inaczej, moj syn bardzo szybko zaczal mowic a pozno chodzic. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×