Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość no czemu

Dlaczego nastolatki maja takiego p i e r d o l c a na punkcie swojego wygladu ?

Polecane posty

Gość no czemu

Starsze babeczki troche wiecej oleju w glowie maja.Chociaz i tu zdarzaja sie tepe wyjatki.Serio najbardziej pogodne i mile sa starsze kobiety z tego co zaobserwowalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ;pp

każdy wygląda jak chce, lepiej zajmij się sobą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WygladSieLiczy

Nie tylko swojego ale wyglądu facetów również

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no czemu
11 minut temu, Gość ;pp napisał:

każdy wygląda jak chce, lepiej zajmij się sobą. 

Zajmuje.Co nie zmienia faktu,ze takie cos mnie irytuje.Ich atencyjnosc i arogancja rzucaja sie w oczy i przyprawiaja mnie o wymioty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proste
18 minut temu, Gość no czemu napisał:

Zajmuje.Co nie zmienia faktu,ze takie cos mnie irytuje.Ich atencyjnosc i arogancja rzucaja sie w oczy i przyprawiaja mnie o wymioty.

Zobaczyły prawdę o facetach, to inne pokolenie. Im matka ani babka katolickich Nieprawd na temat jakichś tam miłości nie zaszczepi. Widza,. Ze musza wyglądać jak najlepiej, bo tylko od tego zależy czy i jakiego mężczyznę znajda. No a wiadomo, ze każda chce przystojnego, mądrego, zaradnego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, Gość Proste napisał:

Zobaczyły prawdę o facetach, to inne pokolenie. Im matka ani babka katolickich Nieprawd na temat jakichś tam miłości nie zaszczepi. Widza,. Ze musza wyglądać jak najlepiej, bo tylko od tego zależy czy i jakiego mężczyznę znajda. No a wiadomo, ze każda chce przystojnego, mądrego, zaradnego. 

Moja babcia robi czarne brwi odrysowane od szklanki, używa brzydkich perfum w nadmiarze i chodzi do fryzjera się farbowac, a swego czasu ile gla modzie na niebieskie włosy, także wie, że wygląd jest ważny 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Moja babcia robi czarne brwi odrysowane od szklanki, używa brzydkich perfum w nadmiarze i chodzi do fryzjera się farbowac, a swego czasu ile gla modzie na niebieskie włosy, także wie, że wygląd jest ważny 🙂

uległa modzie * ( wiecie szał na fioletową  płukankę wśród starszych Pań). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18 minut temu, Gość Gość napisał:

uległa modzie * ( wiecie szał na fioletową  płukankę wśród starszych Pań). 

Kojarzę, swojego czasu ilekroć widziałam taką panią po 60-ce z fioletowym barankiem na głowie myślałam, ze to przewidzenie albo jakaś wymyślna czapka. Po czasie się skapnęłam, że to chyba jakaś moda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×