Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hahaha

Juz nie jestescie najpiekniejsze.

Polecane posty

Gość hahaha

I co ? Strzelicie sobie w te puste lby ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

My po prostu godzimy się z upływem czasu i nie stanęliśmy umysłowo na wieku 13 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

nie musimy być, piękne wystarczy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gogo

Ja mam 20lat a wyglądam na 13😄 możecie zadroscic moich dobrych genow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

My po prostu godzimy się z upływem czasu i nie stanęliśmy umysłowo na wieku 13 lat.

Twoje "zdanie" sie nie liczy tepa wieczorna poczwaro.Jestes zbyt glupia zeby zrozumiec niektore rzeczy i rozmowa z Toba to jak rozmowa z betonem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość hahaha napisał:

Twoje "zdanie" sie nie liczy tepa wieczorna poczwaro.Jestes zbyt glupia zeby zrozumiec niektore rzeczy i rozmowa z Toba to jak rozmowa z betonem.

Z takich jak ty zawsze mam beke da mi z obsrana .... Rozmawiałaś z betonem? Gratulacje. Pewnie tak słuchasz płyt jako podrabiana blondynka ze spalonym sianem. Jak tam twoje zaloty do zonatego fagasa? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 minut temu, Gość hahaha napisał:

Twoje "zdanie" sie nie liczy tepa wieczorna poczwaro.Jestes zbyt glupia zeby zrozumiec niektore rzeczy i rozmowa z Toba to jak rozmowa z betonem.

Przeciez ty jesteś 100 razy tępsza od niej .....ko. Ona jest wul/garna, ale tu ma rację. 

Babsko ponad 30 lat, a nieustannie zakłada tematy na poziomie nastki. Co cię boli uroda czy brak urody innych? Nie masz innych tematów, pusta jak bęben, kre..tynko? Na szczęscie nie każda kobieta jest tak płytka czy zepsuta, aby całą swoją samoocenę uzależniac od tego czy jest ładna czy nie jest. Niektóre mają ambicje, wykształcenie, wiedzę, pasje itd. ale co ty mozesz o tym wiedziec, idio...tko bez szkoły. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Przeciez ty jesteś 100 razy tępsza od niej .....ko. Ona jest wul/garna, ale tu ma rację. 

Babsko ponad 30 lat, a nieustannie zakłada tematy na poziomie nastki. Co cię boli uroda czy brak urody innych? Nie masz innych tematów, pusta jak bęben, kre..tynko? Na szczęscie nie każda kobieta jest tak płytka czy zepsuta, aby całą swoją samoocenę uzależniac od tego czy jest ładna czy nie jest. Niektóre mają ambicje, wykształcenie, wiedzę, pasje itd. ale co ty mozesz o tym wiedziec, idio...tko bez szkoły. 

Dziękuję że ktoś docenia moje starania w byciu rynsztokiem. 

Ps. Kiełbasa nie ma nawet matury. Ten kompleks bije jej na dekiel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha

Poki co...zabolal Ciebie moj komentarz.Haha.Milego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hehee

Ale wy jestescie glupie :)

nie szkoda wam na to czasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×