Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość pompej

Widziałem ja bez makijażu ale mi nie przeszło

Polecane posty

Gość pompej

Wiadomo że trochę inaczej twarz wygląda ale jest ok, sa to jak się umaluje to 10/10 i nie mogę oczu oderwać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mi też przeszło po 3 godzinach oglądania swojego ryja w lustrze. Przeszły mi głupoty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fart

A jak ona wygląda? Jaką ma osobowość? Zazwyczaj kobiety z regularnymi rysami twarzy, duzymi oczami i ustami dobrze wyglądają bez makijazu. Większość kobiet jest blada, taka nasza słowiańska uroda często są też cienie pod oczami, blade usta. W sumie większość kobiet bez makijażu to porażka, te najpiękniejsze bez wyglądają w miare ok. Skoro mówisz ze 10/10 w makijażu to pewnie piękna kobieta 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dev

Zależy w jakim jest wieku mlode dwudziestki chyba lepiej wygladaja niz 30stki czy 40stki. Zmeczenie robi swoje, starzeje się czlowiek przeciez i z kazdym dniem jest coraz gorzej wiadomo. Skoro Ci nie przeszlo to pewnie miłość. A co zakochany jestes? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerta

Widzisz bez makijażu, wiesz jak malo kobiet ma odwage wyjsc bez makikazu. Musi byc pewna siebie bo jakby byla zakompleksiona to by za chiny nie wyszła bez niego wiem bo ja bym bez makijażu z domu nie wyszla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pompej
Przed chwilą, Gość Gerta napisał:

Widzisz bez makijażu, wiesz jak malo kobiet ma odwage wyjsc bez makikazu. Musi byc pewna siebie bo jakby byla zakompleksiona to by za chiny nie wyszła bez niego wiem bo ja bym bez makijażu z domu nie wyszla

Wiem i ją podziwiam za to. Ma wiele więcej do zaoferowania niż uroda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerta
Przed chwilą, Gość pompej napisał:

Wiem i ją podziwiam za to. Ma wiele więcej do zaoferowania niż uroda

Ciekawy charakter? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc889
9 minut temu, Gość Gerta napisał:

Widzisz bez makijażu, wiesz jak malo kobiet ma odwage wyjsc bez makikazu. Musi byc pewna siebie bo jakby byla zakompleksiona to by za chiny nie wyszła bez niego wiem bo ja bym bez makijażu z domu nie wyszla

Serio ? Ja do osob pewnych siebie raczej nie naleze a rzadko kiedy sie maluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirek

Znaleźć piękna, mądra, wartościowa kobiete w tych czasach to jak ze świecą. Wyglad jest ważny wiele kobiet nie dba o siebie a facet chce miec zadbana partnerkę, większość niestety się zapuszcza, najczęściej po slubie. 

Juz nie wspomne o to ze nie czują się kobietami i mają mega kompleksy. 

Zawsze marzyłem o kobiecie kobiecej ale z pazurem, z ciekawą osobowością i urodą a takie są na wymarciu niesteyy. Albo zajęte, kto by taką kobietę przepuscil. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirek
3 minuty temu, Gość gosc889 napisał:

Serio ? Ja do osob pewnych siebie raczej nie naleze a rzadko kiedy sie maluje.

Tak ale co innego kobieta ktora zawsze ma idealny wizerunek a ma odwage pokazac sie taka nieidealna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pompej
2 minuty temu, Gość Mirek napisał:

Znaleźć piękna, mądra, wartościowa kobiete w tych czasach to jak ze świecą. Wyglad jest ważny wiele kobiet nie dba o siebie a facet chce miec zadbana partnerkę, większość niestety się zapuszcza, najczęściej po slubie. 

Juz nie wspomne o to ze nie czują się kobietami i mają mega kompleksy. 

Zawsze marzyłem o kobiecie kobiecej ale z pazurem, z ciekawą osobowością i urodą a takie są na wymarciu niesteyy. Albo zajęte, kto by taką kobietę przepuscil. 

 

Właśnie ta którą znalazłem jest tak. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirek
2 minuty temu, Gość pompej napisał:

Właśnie ta którą znalazłem jest tak. 

Ona coś do Ciebie czuje czy jednostronne? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 minuty temu, Gość Mirek napisał:

Tak ale co innego kobieta ktora zawsze ma idealny wizerunek a ma odwage pokazac sie taka nieidealna

Dlaczego nieidealna ? Sa kobiety bez wad,ktore nawet bez makijazu wygladaja slicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Great
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

Dlaczego nieidealna ? Sa kobiety bez wad,ktore nawet bez makijazu wygladaja slicznie.

No wlasnie a ona ma wady i widzisz nie wstydzi się ich. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Great

Zalezy co dla kogo jest wada moze wygląda pieknie i bez makijazu to autor tylko wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arka

Autor zakochany, nie przejdzie Ci nawet jak zobaczysz ja bez wlosow. Milosc nie widzi takich rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natura sama

Sie  broni   autor pewnie  ma też  nienaganną  urodę  dobre  geny 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seba

Zastanawia mnie czemu mialoby Ci przejsc, czyżby jakas zakazana miłość? W ogole to co napisałeś jest bez sensu bo czemui mialo by Ci przejsc po zobaczeniu kobiety bez makijazu? Chyba ze to zauroczenie bo jak to miłość to logiczne ze nie przejdzie napisz wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seba
31 minut temu, Gość pompej napisał:

Właśnie ta którą znalazłem jest tak. 

To do roboty skoro udało Ci się trafoc na diament. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość gosc889 napisał:

Serio ? Ja do osob pewnych siebie raczej nie naleze a rzadko kiedy sie maluje.

Mam tak samo.  Niska samoocena plus blizny potrądzikowe na twarzy a używam tylko mascary :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To raczej kwestia tego że ma się w dupie jak się wygląda a nie pewności siebie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
3 godziny temu, Gość Mirek napisał:

Znaleźć piękna, mądra, wartościowa kobiete w tych czasach to jak ze świecą. Wyglad jest ważny wiele kobiet nie dba o siebie a facet chce miec zadbana partnerkę, większość niestety się zapuszcza, najczęściej po slubie. 

Juz nie wspomne o to ze nie czują się kobietami i mają mega kompleksy. 

Zawsze marzyłem o kobiecie kobiecej ale z pazurem, z ciekawą osobowością i urodą a takie są na wymarciu niesteyy. Albo zajęte, kto by taką kobietę przepuscil. 

 

Tak samo jak przystojni mężczyźni z dobrym wykształceniem i odpowiednim portfelem. 

Wiesz, wyglądu nikt sobie nie wybiera. Jesteś pusty. Ale nie ma co sie denerwować, skoro siedzisz na kobiecym forum to jesteś bazylem i nikim 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ale o co chodzi? A facet to chodzi w makijażu.  Każdy jest jaki jest. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kobieta nie wychodzi bez makijażu? ciekawe, bo u mnie na prowincji znaleść taka która przychodzi w makijażu do pracy to problem. Widocznie wszyscy mieszkacie w stolicy. 😉  wiesz ile kosztują kosmetyki w biedronce czy lidlu. pewnie wszędzie tyle samo i tyle samo trzeba wydać,  ale po co. jak chłop ma być to będzie a jak nie będzie to się posłuchaw w weekend disco polo i też bedzie miło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co wy macie z tym makijażem? Wariactwo jakieś. Na urlop nie wzięłam nawet grama kolorowych kosmetyków i nie umarłam. Nawet wpadłam w oko, więc chyba tragedyji nie ma. Nie będę wyskakiwać szybko z łóżka, żeby facet mnie nie widział bez makijażu, zrobię go jak wstanę i ogarnę się. Gdzie jest z tym problem? 🙆‍♀️

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, mateoi napisał:

electra, ile masz lat? tak z ciekawości pytam.

40+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, mateoi napisał:

aaaa to nie 😉 strasznie przypominasz mi moją jedną znajomą, ale ona ma 34 lata. 

Profilowe? Ładną masz znajomą 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×