Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mila765

Co mi się dzieje? To dojrzewanie czy coś innego?

Polecane posty

Nic mi się nie chce szczególnie uczyć. Najbardziej podoba mi się granie na komputerze, komórce i oglądanie telewizji. Cały czas jestem smutna albo nerwowa ale zdarza mi się też zaśmiać gdy mnie coś rozśmieszy. Mam dość dorosłych i jestem na wszystkich obrażona. Nie chce mi się do nich odzywać szczególnie do nauczycieli i rodziców. Mam dosyć  całego świata. Nic się w moim życiu nie wydarzyło co by mogło na to wpłynąć. Podając jakiś przykład to np. jak na chemii przeczytałam zadanie to pani mi powiedziała tak :Milena coś napisałaś ale nie wiesz z czego żyjesz. Po tych słowach miałam ochotę ją uduśić i sama nie wiem czemu. Nie widzę sensu praktycznie w niczym. Po co coś robić? Po co się uczyć? Po co coś zmienić? Nawet nie chce mi się umyć ubrać itd. Co mi jest? Nie mam myśli samobójczych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luśa

chłopa ci trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Dziecko, czego szukasz na tym forum? Z koleżankami się spotkaj. Nie zakładaj co chwilę bzdurnych tematów. Nauczycielka chyba raczej powiedziała, że nie wiesz, na jakim świecie żyjesz czyli bujasz w obłokach, nie skupiasz się na lekcji.

A teraz sio. Idź lekcje odrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×