Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LadyMysterio

Przewlekła infekcja grzybicza pochwy

Polecane posty

Gość LadyMysterio

Mam pytanie do kobiet którym zdarzyła się pomimo leczenia przewlekła grzybica pochwy. Jak długo może ona trwać czy jest to możliwe, że nawet kilka miesięcy?. U mnie zaczęło się od tego, ze złapałam zapalenie dróg moczowych. Dostałam antybiotyk i już pod koniec jego stosowania zaczęłam czuć lekkie pieczenie pochwy. Najpierw myślałam, że to zapalenie nie przeszło i kiedy już odczuwałam to pieczenie od kilku dni zrobiłam ponowne badanie moczu i wszystko wyszło ok. Do ginekologa udało mi się dostać 2 tygodnie później, który potwierdził moje przypuszczenia, że to infekcja grzybicza oraz zapisał globulki Chlorivag. Jestem mniej więcej w połowie opakowania i niestety nie widzę póki co poprawy. Nadal czuję lekkie pieczenie i lekki świąd może nie mocniejsze ale wydaje mi się, że nieco częstsze poza tym innych objawów nie mam. To pieczenie odczuwam bardziej na zewnątrz zwłaszcza w górnej części i lekko wewnątrz. Tuż po skończeniu globulek zacznie mi się okres i ponownie do ginekologa uda mi się dostać pewnie za jakieś 2 tygodnie. To moja pierwsza infekcja i martwi mnie ona tym bardziej, że dopóki ją mam nie mogę zrobić cytologii ani badania usg, które jest dla mnie ważne ponieważ chciała bym wiedzieć czy wszystko u mnie ok tym bardziej, że mam 2 lata temu zdiagnozowaną nadżerkę i chciała bym wiedzieć jakiej ona jest wielkości i co z nią dalej robić. I jeszcze kolejne pytanie do kobiet, które miały podobny problem co ja o informacje ile trwało u Was i jak wyglądało leczenie grzybicy pochwy?Jakie leki przepisywał Wam ginekolog? Przepisany mi Chlorivag jest lekiem bez recepty. Czy są dostępne jakieś mocniejsze globulki lub antybiotyki?Co Wam pomogło w przewlekłej grzybicy pochwy kiedy żadne inne leki nie pomagały?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola

Może masz złą anty, albo partner cię zaraża? ja zabezpieczam się błoną dopochwową i oprócz bariery przed plemnikami to również chronię się przed patogenami a nie mam stałego partnera 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×