Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elwirka

Mało seksu

Polecane posty

Gość Wiem co mówię
3 minuty temu, Mimi25 napisał:

Coo mam ?

Wściek macicy 😄 Non stop ci się wtedy chce 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jan

no nie wiem co z wami kobiety, ja kiedys bylem z jedna dziewczyna, to sex byl mowiac szczerze kilka razy dziennie (minimum 2)  to po pewnym czasie chyba jakies 8 miesiecy mowila mi ze nie chce tak czesto bo ja boli tu, tam i ze ona zle sie czuje psychicznie bo ja ja traktuje jak lalke z sex shopu, plus jakies inne okreslenia nie za fajne- no wrylo mnie, ale ok bylo rzadziej, potem bardzo rzadko,a potem wcale i po jakims czasie - mysle ze to bylo z 4 miesiace ona nagle mowi do mnie - ja ci sie juz nie podobam, nie pociagam cie, ubieram sie dla ciebie a ty nie zwracasz uwagi, znow mnie wrylo i mowie dlaczego tak mowi, a ona bo nie ma wogole sexu - kompletnie mnie wrylo.....no kobiety ogarnijcie sie, po takiej schizie to nie wiadomo co robic i jak i kiedy i ile - nic nie wiadomo, niestety w koncu rozstalismy sie, mysle ze ten dziwny klimat zaważył na tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Gość Wiem co mówię napisał:

Wściek macicy 😄 Non stop ci się wtedy chce 😉

Bez przesady , że non stop , ale chociaż raz dziennie by sie zdało :) a ja musiałam czesto czekać tydzien , dwa tygodnie , mieciac.  To wiesz :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On36
Przed chwilą, Mimi25 napisał:

Bez przesady , że non stop , ale chociaż raz dziennie by sie zdało 🙂 a ja musiałam czesto czekać tydzien , dwa tygodnie , mieciac.  To wiesz 😄

Oj to na co czekasz? Działaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość On36 napisał:

Oj to na co czekasz? Działaj.

Trzeba mieć z kim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On36
Przed chwilą, Mimi25 napisał:

Trzeba mieć z kim 😉

Przecież już się zaoferowałem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość On36 napisał:

Przecież już się zaoferowałem;)

Nie odpowiedziałeś mi na pytanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kusiciel
Przed chwilą, Mimi25 napisał:

Bez przesady , że non stop , ale chociaż raz dziennie by sie zdało 🙂 a ja musiałam czesto czekać tydzien , dwa tygodnie , mieciac.  To wiesz 😄

Prowadzę działalność : Pogotowie Seksualne. Jesteś w potrzebie dzwoń 099 872 278  stawiam koguta na dachu i na syrenie  gnam do ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On36
1 minutę temu, Mimi25 napisał:

Nie odpowiedziałeś mi na pytanie 🙂

Przepraszam, nie widziałem.

36 Śląsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mam dokładnie tę samą sytuację tylko płeć odwrotna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość G28

28 łódzkie, jakby któraś coś.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość On36 napisał:

Przepraszam, nie widziałem.

36 Śląsk

Ja mam 24 i troszke daleko , bo zachodniopomorskie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On36
1 minutę temu, Mimi25 napisał:

Ja mam 24 i troszke daleko , bo zachodniopomorskie .

Akurat często bywam w szczecinie i swinoujsciu, ze dwa razy w miesiącu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Gość Kusiciel napisał:

Prowadzę działalność : Pogotowie Seksualne. Jesteś w potrzebie dzwoń 099 872 278  stawiam koguta na dachu i na syrenie  gnam do ciebie!

Ty tak poważnie ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość On36 napisał:

Akurat często bywam w szczecinie i swinoujsciu, ze dwa razy w miesiącu

To nadal kawałek jest , ja bliżej gorzowa mam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On36
Przed chwilą, Mimi25 napisał:

To nadal kawałek jest , ja bliżej gorzowa mam 

To po drodze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania
Dnia 22.11.2019 o 23:04, Gość Elwirka napisał:

Mam pewien problem od dłuższego czasu. Dla mnie to długo - dwa miesiące. Od kiedy zamieszkalismy sami (wczesniej u tesciow), coraz rzadziej uprawiam seks z moim partnerem. Obecnie jest to raz na tydzien, w niedzielę rano. Wczesniej ok 3 razy w tygodniu. Do tego doszło totalne olewanie. Jak mam na rano a on na drugą zmianę, wraca i idzie tu do wc, tu siedzi na tablecie, tu idzie zapalic 10 razy.. gdy ja wracam z drugiej zmiany zawsze spi. Seks jest dla mnie wazny, potrzebuje go wiecej niz raz na tydzien i to słabej jakosci, raczej gra wstepna zero (ew. Lodzik), potem krótki stosunek i tyle. Byly rozmowy, ze potrzebuje wiecej, ze jest mi źle, ze czesto zadowalam sie sama, ze ogolnie widze ze jest z tym problem. Pytalam, czy jest jakis powod, czy moze mniej mu sie podobam (oboje przytylismy), czy ma jakis problem. Nie ma. On nie widzi problemu, zbywa mnie ze przeciez jest seks, i ze ja to bym chciala najlepiej codziennie (no chcialabym!!!). On zawsze jest albo: zmeczony, nie ma humoru, slaby, w pracy ciezki dzien, albo najbardziej dla mnie śmieszne, bo nie wzial prysznica. Zdarza sie ze wracam zpracy i po prostu na snie robie mu dobrze, wtedy sie przebudza, wkłada, szybki numerek i spac... i tak od dwoch miesiecy. Mam dosc. Mówiłam mu, ze chcialabym zeby raz zaczekal az wroce, zapalil swieczki, wlaczyl muzyke... albo zeby mnie nagle wzial np w lazience, cokolwiek.. przytaknal i dalej nic. Wlasnie siedze w lazience, on spi, budzilam go dwa razy.. i tak jest caly czas... ja juz nie wiem co mam zrobic 🙄 

POROZMAWIAJ. po pierwsze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On36
3 minuty temu, Mimi25 napisał:

To nadal kawałek jest , ja bliżej gorzowa mam 

Napisz na maila on3600@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość G28

Nie ma żadnej z łódzkiego?? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ApaRat
Dnia 22.11.2019 o 23:04, Gość Elwirka napisał:

moze mniej mu sie podobam (oboje przytylismy).

 

Wlasnie siedze w lazience, on spi, budzilam go dwa razy.. i tak jest caly czas... ja juz nie wiem co mam zrobic 🙄 

Mnie by to odrzucało, nie znoszę grubasów szczególnie takich, które myślą, że jak się pomalują, zrobią pazury i fryz to już są takie prześliczne... Nic podobnego, to karykatury!

 

Idź na jakiś fitness i jego też zapisz. Nic tak nie podnosi libido i samooceny jak zdrowie a szczupła sylwetka jest atrakcyjna w przeciwieństwie do otyłej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciek
9 minut temu, Gość ApaRat napisał:

Mnie by to odrzucało, nie znoszę grubasów szczególnie takich, które myślą, że jak się pomalują, zrobią pazury i fryz to już są takie prześliczne... Nic podobnego, to karykatury!

 

Idź na jakiś fitness i jego też zapisz. Nic tak nie podnosi libido i samooceny jak zdrowie a szczupła sylwetka jest atrakcyjna w przeciwieństwie do otyłej. 

a mi sie podobaja panny lekko puszyste, wiec nie oceniaj i nie obrazaj ludzi, kazdy jest inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ApaRat
4 minuty temu, Gość maciek napisał:

a mi sie podobaja panny lekko puszyste, wiec nie oceniaj i nie obrazaj ludzi, kazdy jest inny

Bo pewnie jesteś rachitycznym chudzielcem, który szuka substytutu matki. Nadwaga i otyłość nie są zdrowe, gdyby było inaczej tych dwoje miałoby dobry sex. Twoje preferencje to jedno ze zboczeń. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciek

myslales zeby zalozyc biznes ? Wóżbita ? hahahahah....wspolczuje ci koles, pewnie dziewczyny widujesz tylko w necie i mietolisz gruche az miło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×