Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dfaa

Pytanie do kobiet, które wolą mieć nawet kilku synów, a żadnej córki. Jakie miałyście relacje z matką, babką, koleżankami, złe?

Polecane posty

Gość dfaa

bo znikąd się chyba to uwielbienie do facetów nie wzieło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie. Mam świetne relacje z kobietami , ale zawsze chciałam synów. Lubie małych chłopaków, wychowałam się z chłopakami i bardziej po drodze mi do och stylu bycia. Poza tym to nie jest tak,że mam jakieś uwielbienie płci przeciwnej. Nie ma co się oszukiwać,ze faceci mają lżej w zyciu. A kobiety? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wnuczkow szkoda
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Nie. Mam świetne relacje z kobietami , ale zawsze chciałam synów. Lubie małych chłopaków, wychowałam się z chłopakami i bardziej po drodze mi do och stylu bycia. Poza tym to nie jest tak,że mam jakieś uwielbienie płci przeciwnej. Nie ma co się oszukiwać,ze faceci mają lżej w zyciu. A kobiety? 

No i zostaniesz tylko wredna tesciowa. Zadna z zon tych synow nie bedzie wielbic obcej kobiety. Nie bedziesz ukochana babunia dla wnukow. Synowe juz naucza wnki ze babunia jest tylko po matce a nie po ojcu, Wspolczuje ze nie bedziesz miala wnukow po corce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja mam świetne relacje z mamą, siostra. Wolę mieć chłopców, chyba dlatego że mam niskie poczucie własnej wartości i boję się że córka skradnie uwagę męża. Może to dlatego, że mój ojciec odszedł od nas kiedy byłam mała? Nie wiem. 

 

Wiem że to chore na maksa, zastanawiam się czy w ogóle powinnam się decydować na dzieci czy najpierw na terapię. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ile jeszcze tematów założysz o tym że kobiety uwielbiają synów itp prowadzisz jakieś dochodzenie nie wiadomo po co. Niech zgadnę przeciwko teściowej? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
21 minut temu, Gość Gość napisał:

Ile jeszcze tematów założysz o tym że kobiety uwielbiają synów itp prowadzisz jakieś dochodzenie nie wiadomo po co. Niech zgadnę przeciwko teściowej? 

Zgaduj zgadula Ci nie wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
15 minut temu, Gość Gość napisał:

Zgaduj zgadula Ci nie wyszło.

Cofnij się do przedszkola z tymi infantylnymi tekstami. Chyba że przez bombelki mózg wysralsas 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Cofnij się do przedszkola z tymi infantylnymi tekstami. Chyba że przez bombelki mózg wysralsas 

Popatrzcie tylko na to. Patologia weszła na kafeterię z rana i ciska paskudnym słownictwem. I jak atakuje. Tylko że nie wiadomo za co. Cóż, choroba psychiczna to przykra sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakaka

Ja nie CHCIAŁAM mieć konkretnej płci dziecka, ale byłam bardzo ciekawa jak to jest z małymi chłopcami. Moi bracia dorobili się samych córeczek, jestem bardzo blisko z bratanicami od pierwszych dni ich życia, więc po prostu czysta ciekawość zaważyła z 'chęci' synka. Wyszedł i syn, i córa, więc mam pełne porównanie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

"bo jak masz syna to pilnujesz syna, a jak córkę to pilnujesz pół miasta"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×