Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Elea

Rozwodnik 23 lata starszy ode mnie

Polecane posty

Czy rozwodnik 23 lata starszy ode mnie (Mam 28 lat) może myśleć poważnie o relacji ze mną? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Musia

Może

i im starszy tym poważnie myśli

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Figa

Już jest zbyt stary nie wchodź w to, szkoda życia. On już się nacieszył a ciebie szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jgvbnm

On patrzy tylko na młode ciało. Czemu nie poszuka sobie w podobnym do niego wieku? Bo jest zboczeńcem. I nie, tacy faceci nie są dojrzali. Dojrzały facet szuka kobiety w swoim wieku. Owszem mogą mu podobać się młodsze 20 lat, ale chyba są jakieś hamulce, że np nie podoła takiej seksualnie albo nie chce niszczyć jej życia i żeby poszukała sobie 30 latka. Ale nie, zboczeniec ma to gdzieś, byle porvvchac sobie młodszą i się dowartościować że młoda leci na jego stare ciało (prędzej na kasę....)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc ość

Jasne ze on mysli powaznie , kazdy stary facet marzy o kobiecie mlodszej o 20 lat , tylko po pierwszym szale przyjdzie rutyna I klapniety fjuuut, z tym sie licz , chyba ze sex raz na miesiac to dla ciebie frajda , a bedzie tylko gorzej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wołodik

Różnica wieku może z czasem zrobić swoje . Różnica pokoleń,zapatrywań ,a w końcu możliwości 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

Ale zasciankiwy, śmieszny kraj☺️ mam porównanie, 100 razy bardziej wolę 20 lat starszego, zadbanego i przystojnego niż zajechanego, niskiego i z twarzą nalana sebixa jakich miliony na ulicach. Koleżanka ma 27 latka zajechanego po alko i dragach, któremu nie staje.. Dziękuję, wolę zadbanego 40 latka i nie wiem co w tym dziwnego? Jestem studentką medycyny to na kasę nie polecę :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asss

No w sumie. Mozna być szczęśliwszym ze starszym niż rówieśnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani
54 minuty temu, Gość Asss napisał:

No w sumie. Mozna być szczęśliwszym ze starszym niż rówieśnikiem

Pewnie, że tak. Znam takie pary. Te, które dobraly się z braku laku i zostały razem np w liceum w większości już po rozwodzie. Bo facet znalazł mlodsza, albo w ogóle źle dobrani.. Dlatego to już lepsza opcja niż z rownilatkiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania
Dnia 23.11.2019 o 13:21, Elea napisał:

Czy rozwodnik 23 lata starszy ode mnie (Mam 28 lat) może myśleć poważnie o relacji ze mną? 

ja mam rozwodnika 12 lat starszego, ma dzieci itp. i bardzo poważnie o mnie myśli 🙂 to się wie, jak nie wiesz.. to znak 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniek

co wy wiecie ja mam teraz 5 dyszek moja zona/od 12 lat/ ma teraz 30 znam ja od malej dziewczynki zaczelismy krecic jak skonczyla 15 ja sie rozwiodlem juz tyle lat razem dochowalismy sie 3 dzieciakow co wy mozecie powiedziec o roznicy wieku to trzeba przezyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×