Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość Agnesss

Bolą mnie piersi, uwidoczniły się na nich żyłki- jak w poprzedniej ciąży, kłuje mnie w dole, ale te kłucia koncentrują się na lewej stronie ( to mnie trochę niepokoi), poza tym mam chyba już lekkie mdłości, ale gdybym nie wiedziała że jestem w ciąży przypisała bym to obciazeniu żołądka 😅 kremów na razie nie chce stosować, wiem że wiele z nich zawiera retinol a to jest teraz niewskazane. Biorę vitaminy muszę tylko kwasy omega dokupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babyy

Ja się właśnie umówiłam na wizytę w sobotę, boję się że na monitorku pokażą sie bliźniaki 😁😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoria

A masz w rodzinie bliźniaki? 

Ja byłam w ciazy trojaczej, ale się nie udało. Mam siostrę blizniaczkę. Teraz widziałam dwa pecherzyki i martwię się. 

6 minut temu, Gość Babyy napisał:

Ja się właśnie umówiłam na wizytę w sobotę, boję się że na monitorku pokażą sie bliźniaki 😁😁

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoria

A masz w rodzinie bliźniaki? 

Ja byłam w ciazy trojaczej, ale się nie udało. Mam siostrę blizniaczkę. Teraz widziałam dwa pecherzyki i martwię się. 

6 minut temu, Gość Babyy napisał:

Ja się właśnie umówiłam na wizytę w sobotę, boję się że na monitorku pokażą sie bliźniaki 😁😁

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babyy

Tak są u nas bliźniaki 😊 w którym dokładnie tygodniu byłaś na wizycie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoria

5+4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoria

5+4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babyy

Nie za wcześnie było ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoria

O trojaczej też dowiedziałam się szybko, więc nie za wcześnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też muszę iść, ale myślę poczekać trochę aby móc zobaczyć serduszko😍 pierwszy scan u lekarza pewnie będzie po 12 TC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoria

Tak, prywatnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa fizjoterapeutka

Hej dziewczyny !wczoraj byłam drugi raz już u lekarza, termin ok. 2.08.2020, serduszko już bije☺️martwię się tylko, bo Pani Dr mówi,że podejrzewa ,że tam są dwa tętna...ale w jednym pecherzyku ciążowym i mające jeden pęcherzyk żółtkowy..tzw. ciąża jednokosmowkowa....masakra, tak się martwię że to się potwierdzi....jedno dziecko podkrada drugiemu i jedno może urodzić się wtedy martwe😔😔😔😔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoria
30 minut temu, Gość Ewa fizjoterapeutka napisał:

Hej dziewczyny !wczoraj byłam drugi raz już u lekarza, termin ok. 2.08.2020, serduszko już bije☺️martwię się tylko, bo Pani Dr mówi,że podejrzewa ,że tam są dwa tętna...ale w jednym pecherzyku ciążowym i mające jeden pęcherzyk żółtkowy..tzw. ciąża jednokosmowkowa....masakra, tak się martwię że to się potwierdzi....jedno dziecko podkrada drugiemu i jedno może urodzić się wtedy martwe😔😔😔😔

Nie martw się. Teraz jest więcej szczęśliwych rozwiązań takich ciąż. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

ja może pod koniec sierpnia będę miała termin 😜 ale na razie się jeszcze staram, przede mną testowanie ale na razie monitoruje cykle testerem komputerowym myway, mam nadzieję na prezent na święta 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiattek19

Hej

ja. 😉 teoretycznie około 11.08.2020. u lekarza nie byłam, nie wiem nic poza brakiem okresu i 2 grubymi krechami na dwóch testach. Nawet nie słaba tylko 2 mocne. Nie świruję, nic mi nie jest 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babyy

Było skoczyć na betę było Cię trochę uspokoiło ja mam termin na 13 sierpnia i idę w sobotę A jutro lecę na drugą bete bo mam jakieś dziwne przeczucie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiattek19
19 godzin temu, Gość Babyy napisał:

Było skoczyć na betę było Cię trochę uspokoiło ja mam termin na 13 sierpnia i idę w sobotę A jutro lecę na drugą bete bo mam jakieś dziwne przeczucie 

Jeżeli to o mnie to nie mam po co się uspakajać bo jestem całkowicie spokojna. 🙂 poczekam i pójdę na spokojnie do lekarza za kilka dni, nie ma co za wcześnie lecieć bo nic na usg jeszcze nie będzie. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ma termin na ok 10.08 :-), z kalendarza 8.08😂 Mieliśmy prezent na Mikołajki, jak poprzednim razem❤

Dnia 10.12.2019 o 12:36, Gość Kwiattek19 napisał:

Hej

ja. 😉 teoretycznie około 11.08.2020. u lekarza nie byłam, nie wiem nic poza brakiem okresu i 2 grubymi krechami na dwóch testach. Nawet nie słaba tylko 2 mocne. Nie świruję, nic mi nie jest 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoria

Ja jestem wiecznie głodna 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiattek19

Aniołek byłaś u lekarza? ja nie byłam. wiecie ja chyba bałabym się usłyszeć, że coś nie tak i jakoś mnie nie ciągnie do lekarza. w 1 ciąży pobiegłam od razu zaraz i serduszko nie biło jeszcze.

Coś mnie wczoraj i przedwczoraj lekko zemdliło. Poza tym wszystko ok. Nic nie boli, nic mi nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiktoria mnie też ssie mocno😅 ale mam wstręt do pieczywa i słodyczy....

Kwiattek19 bylam, ale u mnie cała opieka wczesno ciążowa przebiega inaczej niż u Was bo ja mieszkam za granicą.... generalnie ciążę sie u nas od 12 TC...w 13 TC mogę iść na specjalny oddział do szpitala, a tak to 'niech się dzieje wola nieba'( koszmar).

Ja byłam od razu u lekarza bo mam Hashimoto i niedoczynność, nie jest leczona tutaj lecz w Polsce przez to sa teraz nieprzyjemne stresy, bo tutejsi lekarze nie chcą tak często badać poziomu hormonów( to co w Polsce jest leczone tu jest normą)...na razie wyklucilam USG, mam we wtorek ( bez tego było by pewnie ok 12 TC) i zobaczymy co uda mi sie jeszcze wywalczyć...mam nadzieję że wszystko będzie dobrze, bardzo się boję że dziecko ucierpi w wyniku moich kłopotów z tarczyca😢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoria
1 godzinę temu, Aniołek888 napisał:

Wiktoria mnie też ssie mocno😅 ale mam wstręt do pieczywa i słodyczy....

Kwiattek19 bylam, ale u mnie cała opieka wczesno ciążowa przebiega inaczej niż u Was bo ja mieszkam za granicą.... generalnie ciążę sie u nas od 12 TC...w 13 TC mogę iść na specjalny oddział do szpitala, a tak to 'niech się dzieje wola nieba'( koszmar).

Ja byłam od razu u lekarza bo mam Hashimoto i niedoczynność, nie jest leczona tutaj lecz w Polsce przez to sa teraz nieprzyjemne stresy, bo tutejsi lekarze nie chcą tak często badać poziomu hormonów( to co w Polsce jest leczone tu jest normą)...na razie wyklucilam USG, mam we wtorek ( bez tego było by pewnie ok 12 TC) i zobaczymy co uda mi sie jeszcze wywalczyć...mam nadzieję że wszystko będzie dobrze, bardzo się boję że dziecko ucierpi w wyniku moich kłopotów z tarczyca😢

Gdzie za granicą mieszkasz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witam

Witam. Wczoraj bylam  u lekarza.  Termin na ok 7.08.2020. 🙂 na usg  widać już było malutką  kropkę no i uslyszalam  bicie serduszka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie dostałam się do endo tutaj, wszystko przez telefon...mam już zmieniona dawkę leków więc jest ok i duży kamień z serca bo za cztery tyg znów badanie krwi....😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nika
Dnia 8.12.2019 o 20:25, Gość Babyy napisał:

Hej, pierwsza ciąża termin 13 sierpnia, ostatnia miesiączka 7 listopada 😊 byliście już u lekarza 

Miałam dokładnie ten sam termin miesiączki! Ja się umówiłam na przyszły tydzień, to będzie początek 7 tygodnia 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×