Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zmęczona

Jak przyspieszyć poród??

Polecane posty

Gość Zmęczona

Mamusie pomocy 🙂 Tylko odpowiedzi typu jaka jestem wyrodna proszę sobie schować w buty!
Jestem w 38 tygodniu ciąży, termin mam na 9.12 szyjka miękka i skrócona 1,5 cm,z miesiąc temu wypadł mi czop bezbarwny wielkości paznokcia,lekarz kazał mi leżeć do 37 tygodnia bo wiadomo mogą być plucka nie wykształcone, oczywiście stosowałam się do zaleceń i tak jak wyżej 38 tydzień już 
Ale oczywiście wszystko mnie dopadło, mam anemię, ledwo chodzę,mam zespół niespokojnych nóg przez co nie śpię w nocy oprócz tego hemoroidy mega,taki ból... jadę teraz na apapie i maści ale słabo działa, poprostu mam dość tej ciąży ,co mogę zrobić żeby urodzić wcześniej? niby lekarz mówił że do grudnia nie wytrzymam, były bóle ale przeszło od wczoraj leci mi lekko zabarwiona wydzielina z pochwy (czop) reszta, sprzątam, myję podłogi, chodzę po schodach i nic,seks odpada bo czop wyleciał to może dojść do jakiegoś zakażenia i co ja mam robić??!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola

Szczerze? Robiłabym wszystko zeby się tej anemii pozbyć. Słaba krew równa się brak znieczulenia zewnątrzoponowego. A gwarancji że urodzisz szybko i bezproblemowo nie masz więc znieczulenie może się przydać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilko

Ja przyspieszałam ale jedynie odeszły mi wody. Akcji brak , dostałam oksy niestety , aby ruszyło cokolwiek. Więc drugi raz nie będę przyśpieszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmęczona
7 minut temu, Gość Pola napisał:

Szczerze? Robiłabym wszystko zeby się tej anemii pozbyć. Słaba krew równa się brak znieczulenia zewnątrzoponowego. A gwarancji że urodzisz szybko i bezproblemowo nie masz więc znieczulenie może się przydać

Z tego co wiem to dzidziuś jest ułożony prawidłowo i bardzo mocno przywiera do ściany macicy... idzie w dół tylko strasznie wolno a z anemią walczę już miesiąc i chyba taka moja uroda, tabletki i żywienie nic nie pomaga a faszerować też się nie chcę bo to też złe dla dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Skoro seks odpada to jeszcze schody i spacery. Wiem że ledwo żyjesz, czuje to samo ale cóż zrobić. Tyle wytrzymałas to resztę też dasz rade🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inka

Dziewczyny a jak to u was było że zwolnieniem lekarskim w pracy?  Ja jestem na początku ciąży ale pracuje w żłobku więc obawiam się chorob. Mam umowę na czas określony do czerwca 2020roku. Podobno pracodawca może mnie zwolnic jeżeli pójdę na l4 przed ukonczeniem 12 tygodnia ciąży. Jak to u was wyglądało?  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmęczona
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Skoro seks odpada to jeszcze schody i spacery. Wiem że ledwo żyjesz, czuje to samo ale cóż zrobić. Tyle wytrzymałas to resztę też dasz rade🙂

No wiadomo że dam radę ale nie wiem jak prrzez to zmęczenie dam radę później przy dziecku, organizm jest osłabiony a do tego jeszcze poród ☹️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frity

A ty myślisz że jak  urodzisz i 3 miesiące nie będziesz spać to się zregenerujesz? Kobieto nie jęcz i ciesz się leżeniem, jedzeniem i oglądaniem tv. Bo potem 3 lata nie odpoczniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

ten czop sluzowy jest taki mały? wielkości paznokcia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmęczona
30 minut temu, Gość Gosc napisał:

ten czop sluzowy jest taki mały? wielkości paznokcia ?

No tego dużego paznokcia ale widocznie nie cały odszedł skoro dalej się sączy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmęczona
1 godzinę temu, Gość Frity napisał:

A ty myślisz że jak  urodzisz i 3 miesiące nie będziesz spać to się zregenerujesz? Kobieto nie jęcz i ciesz się leżeniem, jedzeniem i oglądaniem tv. Bo potem 3 lata nie odpoczniesz

Ja już mam jedno dziecko i wiem co to macierzyństwo,3 miesiące moja córka płakała bo miała kolki ale uwierz wolę to niż to ciągłe leżenie,bo ile można i co mi po leżeniu jak oka nie zmrużę bo kręcą nogi,... boli że tak powiem ☹️ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×