Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mila765

Mam jeszcze pytanie wracając do mojego poprzedniego. Czy nauczycielka poinformuje rodziców?

Polecane posty

I czy może odczytać to na swojej komórce jeśli wysłałam to z. Gmaila czy tylko w szkole adres ma taki adylska@zsropczyce.edu.pl właswicie wszyscy nauczyciele mają podobny. Czy może teraz się na mnie chcieć zemścić i np. dawać gorsze oceny? I czy może wezwać rodziców? Czy mogę mieć obniżone zachowanie 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

moze wszystko. Zeby byc złosliwą trzeba miec rozum. Musisz teraz dobrze wszystko rozegrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jeszcze maila tej kobiety napisałaś na forum? Powinna zawiadomić dyrekcję i rodziców 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pfffff

Zależy co tam było napisane. Pewnie wezwie rodziców do szkoły. Poinformuje dyrekcje. Może zebrać się grono pedagogiczne obniżenie sprawowania albo jakieś zawieszenie w prawach ucznia. Jeżeli jakieś groźby i wyzwiska może iść na policję. Trzeba myśleć co się robi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Łamiesz prawo. Słyszałaś o RODO?  Na podstawie tego adresu można zidentyfikować Twoją nauczycielkę, szkołę, miejscowość. Możesz mieć większy problem niż myślisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Dziewczyno czy ty się dobrze czujesz? Już pomijam jak piramidalnie głupim trzeba być żeby robiąc dowcip wysłać maila ze złego konta, you had one job, ale na guzik ty tu podajesz maila tej kobiety, normalna jesteś? Przecież rozwiązanie było takie proste, wysłać drugiego maila, ze bardzo przepraszasz, miało być do koleżanki ale złe kliknęłas i zapomnieć o sprawie bo nic się nie stało. Ale teraz ktoś życzliwy zaraz napisze do nauczycielki o czym się tu udzielasz i będziesz dopiero miała prze.je.bane 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ktoś napisał do Pani Anety maila z linkiem do tych wątków? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

O pani Anetka uczy języka polskiego w Ropczycach, wiesz ile informacji można wyciągnąć z maila, właśnie złamałaś prawo i pisanie tu jest jeszcze głupsze niż tamten mailowy żart xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Na fb pani nauczycielka wygląda na miłą kobietę. Milena też jesteś na zdjęciach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2019 o 19:27, Gość Gosc napisał:

[...] właśnie złamałaś prawo [...]

Jeśli możesz, podaj konkretny artykuł, chętnie się zapoznam. Ponieważ wydaje mi się, że skoro adres e-mail został podany do publicznej informacji na stronie szkoły, można go powielać pod warunkiem, że nie robi się tego w celach sprzecznych z prawem oraz w złych intencjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Art. 6 RODO. Na ten temat jest również opinia GIODO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×