Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

test sanco/nifty czy ktoras z was robila?

Polecane posty

Gość gosc

Czy ktoras z was robila powyzsze badanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tak i polecam, jeżeli możesz sobie pozwolić finansowo. Dużo spokoju na całą ciążę. No i znajomość płci jako miły dodatek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Ja robiłam Nifty, sporo kasy ale spokój bezcenny 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Tu autorka, wlasnie jedyne co mnie przeraza to kasa. Rozmawialam o tym z ojcem dziecka i on mowi, ze to za duze pieniadze. Ja mu powiedzialam, ze miesiecznie wydaje duzo kasy na granie w tenisa a tu chodzi o jego dziecko. Ja zrobie to badanie, w ktorym tyg wy robilyscie? Podaja, ze mozna od 10go, ale czy 10 tydzien to mimo wszystko nie za wczesnie? Moze byc mala ilsc dna dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona

Ja robiłam nifty ok 12 tygodnia. Faktycznie sporo kasy, ale czy może być coś ważniejszego niż spokój o zdrowie dziecka? Jeśli masz takie pieniądze to szczerze polecam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa19087

Zrobilam Nifty (harmony test), w 10 tyg ciazy. 

Warto !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Ja robiłam ok 12 tygodnia, może się okazać ze w 10 będzie za mało dna i każą ci powtarzać (o ile się nie mylę to na ich koszt już), wiec dla spokojności lepiej poczekać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja robiłam dopiero w 12t, głównie dlatego, że tak mi wychodziła wizyta z USG genetycznym i nie chciało mi się wcześniej jechać tylko na nifty (bo robią w tym centrum gdzie prowadzę ciążę). Na wynik czekałam tydzień, chociaż już po USG byłam raczej dobrej myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×