Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość takie pytanko

do matek

Polecane posty

Gość takie pytanko

Czy jakbyście miały wybór i urodzić jeszcze raz dziecko czy nie to też byście to zrobiły czy żyły bez dzieci ? Dzieci was zmieniły? Na dobre czy na złe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie pytanko

heh nikt nie odpowie normalne pytanie zadałam...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość xxx

Dla mnie życie bez dzieci nie ma sensu - lubię to, że tworzymy rodzinę. Czekam w przyszłości na synową, zięcia, wnuki 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem matką

Widzę nikt nie pisze to może ja, otóż w ogóle nie rozumiem po co kobiety tak ochoczo się rozmnażają zwłaszcza z polskimi mężczyznami. Rzadko widzę szczęśliwe rodziny, większość kobiet-matek ma taki rozpoznawalny wyraz twarzy którego nikt jeszcze nigdy nie określił coś jak zmęczenie połączone ze zrezygnowaniem ale jednoczesne okłamywanie się że jest w porządku bo rodzina najważniejsza i trzeba się poświęcać i przepracowywać się dla dobra rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 godzin temu, Gość nie jestem matką napisał:

Widzę nikt nie pisze to może ja, otóż w ogóle nie rozumiem po co kobiety tak ochoczo się rozmnażają zwłaszcza z polskimi mężczyznami. Rzadko widzę szczęśliwe rodziny, większość kobiet-matek ma taki rozpoznawalny wyraz twarzy którego nikt jeszcze nigdy nie określił coś jak zmęczenie połączone ze zrezygnowaniem ale jednoczesne okłamywanie się że jest w porządku bo rodzina najważniejsza i trzeba się poświęcać i przepracowywać się dla dobra rodziny.

Chyba twoja matka. Może jakaś część ale nie każda. W innym wypadku każda by miała jedynaka. Tak, tak każdy facet beee.  To, że ty sobie nie potrafisz znaleźć porządnego to może w tobie jest problem a nie w nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja mam jedno dziecko i nie wyobrażam sobie, ze mogłoby go nie być. Urodziłam Je późno. Przedtem byłam bardzo samotna i nieszczęśliwa. Teraz nie ma w moim życiu tej pustki co kiedyś. Pamietam, ze to było okropne. Teraz czasem chciałabym być na chwile sama, na kilka godzin, nie więcej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Gość nie jestem matką napisał:

Widzę nikt nie pisze to może ja, otóż w ogóle nie rozumiem po co kobiety tak ochoczo się rozmnażają zwłaszcza z polskimi mężczyznami. Rzadko widzę szczęśliwe rodziny, większość kobiet-matek ma taki rozpoznawalny wyraz twarzy którego nikt jeszcze nigdy nie określił coś jak zmęczenie połączone ze zrezygnowaniem ale jednoczesne okłamywanie się że jest w porządku bo rodzina najważniejsza i trzeba się poświęcać i przepracowywać się dla dobra rodziny. 

O czym Ty piszesz? To z kim mają się rozmnażać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jedyne czego zaluje, to ze zdecydowalam sie na dziecko tak pozno. To taki skarb, tak bardzo rozpromienia serce, ze nie da sie tego opisac. I owszem, są dni, ze jestem zmeczona, ale nawet gdy masz prace marzen, ktora daje Ci mnóstwo satysfakcji, czy zawsze jestes w niej zadowolona, czy nie zdarzaja sie gorsze dni, nie zdarza Ci sie byc zmeczona? Zaraz pewnie zostane zjechana, ale nawet przez chwile nie pozalowalam. To najwspanialsze, co moglo mnie w zyciu spotkac. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Jedyne czego zaluje, to ze zdecydowalam sie na dziecko tak pozno. To taki skarb, tak bardzo rozpromienia serce, ze nie da sie tego opisac. I owszem, są dni, ze jestem zmeczona, ale nawet gdy masz prace marzen, ktora daje Ci mnóstwo satysfakcji, czy zawsze jestes w niej zadowolona, czy nie zdarzaja sie gorsze dni, nie zdarza Ci sie byc zmeczona? Zaraz pewnie zostane zjechana, ale nawet przez chwile nie pozalowalam. To najwspanialsze, co moglo mnie w zyciu spotkac. 

I to jest piekne. Zero narzekań poprustu radość. Oby więcej kobiet z takim podejściem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×