Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Maczo

Mam 30 lat i w dalszym ciągu nie wyobrażam sobie bycia mężem i ojcem

Polecane posty

Gość Pola31

Hmmm a gdzieś jest jakiś nakaz że trzeba zakladac rodzine mieć dzieci ? Myślę że w większości ludzie po prostu się sami decydują bo są dojrzali  emocjonalnie . Wiek nie jest wyznacznikiem zakładania rodziny . Nie każdy chce ja mieć.  Każdego indywidualna decyzja . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Pola31 napisał:

Myślę że w większości ludzie po prostu się sami decydują bo są dojrzali  emocjonalnie .

hahahhah, kobieto 99 % ludzkości to wpadki...nawet w małżeństwie. Ja jestem wpadką (bo starzy chcieli miec tylko jednego syna...drugiego dziecka nie było  w planach)...Ty pewnie też jesteś wpadką.

Dzieci dokładnie zaplanowane przez rodziców gotowych ekonomicznie i emocjonalnie to może 1 %. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość gość napisał:

hahahhah, kobieto 99 % ludzkości to wpadki...nawet w małżeństwie. Ja jestem wpadką (bo starzy chcieli miec tylko jednego syna...drugiego dziecka nie było  w planach)...Ty pewnie też jesteś wpadką.

Dzieci dokładnie zaplanowane przez rodziców gotowych ekonomicznie i emocjonalnie to może 1 %. 

Skąd te dane? Moje były planowane, znajomych również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
14 minut temu, Gość gość napisał:

to była ironia...dziwne, że trzeba to komuś tłumaczyć...

Wiem, że to była ironia, co nie zmienia faktu, że jednak to tacy faceci mają większe powodzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 minut temu, Gość taki obraz wasz napisał:

Wiem, że to była ironia, co nie zmienia faktu, że jednak to tacy faceci mają większe powodzenie.

mają powodzenie bo ukrywają prawdziwą naturę. Myślisz, że kobiety szły by z nimi do łózka gdyby miały świadomość, że "barabra i na razie, nie znamy się". 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
4 minuty temu, Gość gość napisał:

mają powodzenie bo ukrywają prawdziwą naturę. Myślisz, że kobiety szły by z nimi do łózka gdyby miały świadomość, że "barabra i na razie, nie znamy się". 

Tak, bo są przystojni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość taki obraz wasz napisał:

Tak, bo są przystojni.

kobiety raczej oczekują związku/miłości...mało ktorej chodzi o sam seks ( o ile nie jest nimfomanką ale to jakiś mały procent). Mało która by na to poszła gdyby wiedziała, że kopnie ją w tyłek nastepnego dnia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
10 minut temu, Gość gość napisał:

kobiety raczej oczekują związku/miłości...mało ktorej chodzi o sam seks ( o ile nie jest nimfomanką ale to jakiś mały procent). Mało która by na to poszła gdyby wiedziała, że kopnie ją w tyłek nastepnego dnia. 

Myślę, że jednak spora część kobiet jest tego świadoma. Ale wolą jednorazowy seks z przystojniakiem/bad boyem niż związek z przeciętnie wyglądającym mężczyzną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
11 minut temu, Gość gość napisał:

kobiety raczej oczekują związku/miłości

Ja jestem facetem i oczekuję tego samego, ale nigdzie nie znalazłem chętnej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość taki obraz wasz napisał:

Myślę, że jednak spora część kobiet jest tego świadoma. Ale wolą jednorazowy seks z przystojniakiem/bad boyem niż związek z przeciętnie wyglądającym mężczyzną.

to slabo znasz kobiety...po co mi seks skoro wiem, że nic z tego nie wyjdzie ? Niektóre kobiety nawet nie lubią seksu. Być z przystojniakiem w związku to sukces a nie jednorazowy seks. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
4 minuty temu, Gość gość napisał:

Niektóre kobiety nawet nie lubią seksu.

Z przystojnymi lubią.

4 minuty temu, Gość gość napisał:

Być z przystojniakiem w związku to sukces a nie jednorazowy seks. 

Sukcesem jest być w związku z fajnym facetem, niekoniecznie przystojnym. Niektóre kobiety jednak tego nie rozumieją i potrzebują "maskotki", którą będą się chwalić przed koleżankami. Oczywiście jednorazowy seks też nie jest osiągnięciem, ale niektórym wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×