Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Sesje noworodkow

Polecane posty

Gość Gosc

Dla mnie to chore,czy te matki nie potrafia sie cieszyc same po cichu,chyba nie skoro ledwo dziecko przyszlo na swiat odrazu fotograf i na portal...dla ludzi z ktorymi utrzymuja kontakt tylko lajkowy..masakra,na tych fotkach nie ma ani uczuc ani emocji,zazwyczaj otoczenie to masa rzeczy jak w garazu i tak naprawde tego dziecka nie widac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Co Cię obchodzą cudze zdjęcia? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie chodzi o to ze obchodza,ale w necie na duzo rzeczy sie natkniesz ktore ciebie dziwia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja Cię rozumiem autorko bo według mnie to też gruba przesada. Dziecko się ledwo urodzi a oni już fota na fb nawet jak ma jeszcze krew na sobie. Potem obowiązkowo fotograf profesjonalny żeby wrzucić fotki na fejsa. Żałosne takie matki co obdzieraja siebie i dziecko z intymności 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Mi tez to się nie podoba🙄

no ale jak masz kasę to płacisz i wymagasz😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Też uważam, że to chore, nawet do głowy mi nie przyszło, żeby robić dziecku taka sesje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kngffuiknvggf

Pierwsza rzecz, to mi się takie sesje nie podobają. Mają w sobie coś upiornego, zwykle te spiace dzieci wygladaja jak martwe zarodki.. Co innego sesje niemowlęce, gdy dziecko ma już kilka miesięcy i wygląda pięknie nie tylko w oczach rodziców. 

Poza tym to nie wiem jak ludzie mają czas i siłę na takie sesje zaraz po porodzie. Ja to nie myslałam o tym. Nie miałam też potrzeby od razu wrzucać zdjęć. Cieszylismy się sobą i to nam wystarczało. Mąż wyslal mms tylko najbliższym, którzy faktycznie na to czekali. 

Niektórzy ludzie muszą się chwalić, bo inaczej się uduszą🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kngffuiknvggf

Ps. Sesje po kilku miesiącach zrobić fajnie, tak dla dziecka. Potem będzie miec piękna pamiątkę. Ja robiłam, mam z niej przepiękny fotoobraz 🙂Potem będę też robic fotoksiazke. Sama chcialabym miec taką pamiątkę, więc robię dziecku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Moja mala miala taka sesje, jest to przepiekna pamiatka. I jasne ze sie chwale dzieckiem, czekalismy na nia 4 lata 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Moja kuzynka zrobila sesje w szpitalu,ledwo co po cesarce,lezala w szpitalu 4 dni,wiekszosc zdjec wyglada sztucznie a niektore nie pokazuja nic ciekawe bo wokolo tyle nawalonycj rzeczy jak w garazu a dziecko wyglada jak denat,nigdy w zyciu niezrobilabym sesji i to wlasnie takiej noworodkowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×