Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

25 lat i nigdy w związku

Polecane posty

Gość Gość

To normalne? Nigdy się nawet nie calowalem, nie jestem brzydki. Nie wiem też na jakiej podstawie miałbym wybrać dziewczynę mam polecieć na fajne cycki, dupe czy co, pomijając to że wszystkie fajne zajęte, a te co zostały wolne są albo grube albo sprawiają wrażenie "kur"wki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja mam 30 lat i też nigdy w związku nie byłam, ale to dlatego, że każdego faceta wyśmiewałam który do mnie zagadywał. Mam inne priorytety niż ograniczanie się do bycia z kimś. Osobiście lubię samotność i niezależność. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Papa81

39 lat i moze 2,5 roku przepracowane w Polsce.To by bylo na tyle.HAHA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A wysmiewałaś ich bo Ci się nie podobali czy co było problemem. Ja właśnie boję się zagadać bo nie chce być wyśmiany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysiekteria92

Ja mam ponad 27 lat i nigdy nawet nie przebywałem w towarzystwie dziewczyny. A chciałem mieć dziewczynę zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

A wysmiewałaś ich bo Ci się nie podobali czy co było problemem. Ja właśnie boję się zagadać bo nie chce być wyśmiany

Jedni się podobali, a drudzy mniej, ale jak już pisałam ja mam inne priorytety w życiu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A ja mam już za niedlugo 30. Od 4 lat jestem w związku, niestety od przynajmniej roku uczucie zaczęło się wypalać a nawet zaczęłam go mieć dosyć. Seks traktuję jak obowiązek. On ciągle tylko gra w te durne WoW i inne głupoty i chciałby mieć i gry i seks, od siebie nic nie daje. Nie mogę na niego liczyć praktycznie w żadnej kwestii. Jest oschły, wulgarny, jestem ciągle oceniana i krytykowana. Nie mam siły ale nie mam gdzie się podziać, muszę najpierw sobie zorganizować miejsce do mieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość autor
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

A ja mam już za niedlugo 30. Od 4 lat jestem w związku, niestety od przynajmniej roku uczucie zaczęło się wypalać a nawet zaczęłam go mieć dosyć. Seks traktuję jak obowiązek. On ciągle tylko gra w te durne WoW i inne głupoty i chciałby mieć i gry i seks, od siebie nic nie daje. Nie mogę na niego liczyć praktycznie w żadnej kwestii. Jest oschły, wulgarny, jestem ciągle oceniana i krytykowana. Nie mam siły ale nie mam gdzie się podziać, muszę najpierw sobie zorganizować miejsce do mieszkania.

A co byś chciała by Ci dawał? Rozumiem że lubi grać ale chcesz by tego nie robił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmm
37 minut temu, Gość Gość napisał:

To normalne? Nigdy się nawet nie calowalem, nie jestem brzydki. Nie wiem też na jakiej podstawie miałbym wybrać dziewczynę mam polecieć na fajne cycki, dupe czy co, pomijając to że wszystkie fajne zajęte, a te co zostały wolne są albo grube albo sprawiają wrażenie "kur"wki"

albo jesteś ch...y z mordy albo po prostu nudny. Lub wogóle z domu nie wychodzisz. Na upartego byś coś na pewno znalazł tylko że przy przeciętnym ryj cu sam masz pewnie wymogi na Barbirellę. Zacznij od jakichś kaszalotówi zarywaj wyrobisz sobie pewnośc siebie to moze uda sie z ładniejszą eloooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc1

Ja też mam 25 i też nigdy z żadnym nie byłam i też nigdy się nie całowałam... zwalam to na nieśmiałość, ale myślę, że dużą rolę odgrywa też mój wzrost. Faceci nie chcą dziewczyny wyższej od siebie. Dodam, że ja nie wybrzydzam, nie patrzę na wzrost/tusze czy pryszcze. Może Ty też nie powinieneś jak Ci zależy na związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość hmmmm napisał:

albo jesteś ch...y z mordy albo po prostu nudny. Lub wogóle z domu nie wychodzisz. Na upartego byś coś na pewno znalazł tylko że przy przeciętnym ryj cu sam masz pewnie wymogi na Barbirellę. Zacznij od jakichś kaszalotówi zarywaj wyrobisz sobie pewnośc siebie to moze uda sie z ładniejszą eloooooo

Nie no w tym wieku to mi się już nie chce uczyć fachu fakt z domu też nie wychodzę wcale bo nie mam gdzie i z kim. Trudno ktoś musi być sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość hmmmm napisał:

albo jesteś ch...y z mordy albo po prostu nudny. Lub wogóle z domu nie wychodzisz. Na upartego byś coś na pewno znalazł tylko że przy przeciętnym ryj cu sam masz pewnie wymogi na Barbirellę. Zacznij od jakichś kaszalotówi zarywaj wyrobisz sobie pewnośc siebie to moze uda sie z ładniejszą eloooooo

Nie no w tym wieku to mi się już nie chce uczyć fachu fakt z domu też nie wychodzę wcale bo nie mam gdzie i z kim. Trudno ktoś musi być sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość gosc1 napisał:

Ja też mam 25 i też nigdy z żadnym nie byłam i też nigdy się nie całowałam... zwalam to na nieśmiałość, ale myślę, że dużą rolę odgrywa też mój wzrost. Faceci nie chcą dziewczyny wyższej od siebie. Dodam, że ja nie wybrzydzam, nie patrzę na wzrost/tusze czy pryszcze. Może Ty też nie powinieneś jak Ci zależy na związku

No fakt ciężko mi znaleźć na moim poziomie bo mało jest wysokich, sam mam 185. Dziewczyny w ogóle dzisiaj wybrzydzaja i same nie wiedzą czego chcą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malusie

Masakra achyba jesteście brzydcy i brzydkie ahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
2 godziny temu, Gość hmmmm napisał:

albo jesteś ch...y z mordy albo po prostu nudny. Lub wogóle z domu nie wychodzisz. Na upartego byś coś na pewno znalazł tylko że przy przeciętnym ryj cu sam masz pewnie wymogi na Barbirellę.

Żadne z tych się nie zgadza w moim przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×