Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jusia8428

Niemowlak a samolot

Polecane posty

Tak, decyzja podjęta. Jednak nie autem a samolotem do polski na święta wybierzemy się😂 

Dużo czytałam i dowiadywałam się jednak jakoś moja ciekawość nie została zaspokojona. Czy któraś z was leciała z niemowlakiem samolotem? Jak przebiegł wam lot? 

Lecimy do polski na prawie dwa tygodnie, więc co tak naprawdę powinnam spakować do torby dla córki? Nie mówię o drobiazgach takich jak zabawki, bo bez tego ani rusz ale takie NAJPOTRZEBNIEJSZE/NAJWAŻNIEJSZE rzeczy..

I czy w samolocie można karmić piersią? Słyszałam że podczas startu i lądowania warto dać dziecku coś do picia, jedzenia, gryzienia, ssania. Córka dopiero od tygodnia ssie smoczek więc drugą opcją jest pierś.

Życzę miłego nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Tez lace pierwszy raz z moja 3 miesieczna corka. Mala jest na piersi nie ssie smoczka wiec silas rzeczy musze ja karmic w samolocie piersia. 

Ja planuje zabrac pieluchy, chusteczki nawilzane I dezynfekujace, mate do przewijania, krem na pupe, pieluszki tertrowe, zel dezynfekujacy, kontrastowa ksiazeczke. Wezme tez butelke I mleko mosyfikowane w razie co. No I kropelki na zoladek.  Rzeczy na przebranie. Jakies reklamowki gdyby brudne rzeczy trzeba bylo spakowac.

Tez jestem ciekawa co inne mamy doradzaja na lot. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżesika

napiszcie kiedy lecicie to zmienię swój lot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ubrabia na zmianę 2 x plus torebka na brudne ubranko

Pieluchy, chusteczki, chusteczki antybakteryjne, pielucha tetrowa

Kocyk

Zabawka/ książeczka 

Jeśli krótki lot to tylko pierś, jak dłuższy woda plus słoiczek, sliniaczek, łyżka (dla dziecka 7 mies, jak młodsze tylko na piersi to łatwiej) chrupki kukurydziane. Na start i ladowanie u niemowlaka oczywiście pierś jeśli nie śpi. 

Nosidełko ergonomiczne, na czas kiedy wózek jest w luku. 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość dżesika napisał:

napiszcie kiedy lecicie to zmienię swój lot

Przed swietami kazdy lot bedzie pelen dzieci 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×