Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dam radę?

30 zł do końca tygodnia

Polecane posty

Gość Dam radę?

Wypłata dopiero w poniedziałek a ja mam ok 30 zł w portfelu 😪 

W zamrażarce mam: mięso mielone, 2 ćwiartki z kurczaka i filet z indyka. Mam ziemniaków 2kg,kilka pomidorów, 4 cebule, szczypiorek, ogórka zielonego, z 10 jajek, mleko, mąkę, twaróg, śmietana, masło, jogurt naturalny. Kilka plasterkow sera żółtego, awokado, paprykę i kilka sztuk owoców (jabłka, gruszki i banany). Dam radę z 2 małych dzieci? 

Mój plan jest taki że na wtorek i środę zrobię im nalesniki z uprażonymi jabłkami z cynamonem (to na śniadanie) i kakao, na obiad pulpety mielone ziemniaki i pomidory w śmietanie. Czwartek piątek na śniadanie jajecznica a na obiad gulasz z indyka (pójdzie cebula do tego) i kaszą (mam w szafce jeszcze na szczęście) i mizeria. Sobota i niedziela -  na śniadanie placki bananowe, na obiad upieke ćwiartki z kurczaka, mam zamrożone kopytka jeszcze. Na deser owoce a na kolacje Jogurt albo spaghetti z serem i natką (to mam w doniczce) - makaron mam w szafce i końcówke kostki grana padano. Kurde, strasznie mnie ten miesiąc przeorał a nie chce wyciągać kasy z oszczędności. Myślicie że będzie ok? Bliźniaczki lat 3 więc wybitnie dużo nie jedzą. Ja śniadanie z nimi, kanapki do pracy z tym co jest i obiad z nimi zjem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×