Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tuey

Zazdroszczę tylko atrakcyjną kobietom

Polecane posty

Gość Tuey

Tylko atrakcyjne kobiety mają ten komfort że praktycznie nic nie muszą robić bo zawsze mają pełno adoratorów zawsze mają pełno propozycji nigdy się nie nudzą a seks mogłyby mieć dosłownie na zawołanie ale to się tyczy tylko atrakcyjnych kobiet zauważyłem na przykład w pracy że te kobiety mniej atrakcyjne a wręcz takie trochę pasztety nie mają w ogóle powodzenia faceci obok nich przechodzą obojętnie i mają je w zasadzie w du.pie z kolei mam dwie atrakcyjne koleżanki w pracy to dosłownie każdy facet się ślini na jej punkcie i dosłownie już chyba każdy próbował je poderwać i gdzieś zaprosić nie muszę mówić że jak te atrakcyjne chcą żeby mi w czymś pomóc to jest wianuszek koło a te blazy praktycznie zawsze muszą liczyć tylko same na siebie. Nie zmienia to jednak faktu że nawet takie średnie mocno dziewczyny mają dużo łatwiej w życiu Jeśli chodzi o znalezienie partnera czy seks niż przeciętny facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilek

Oj szczera prawsa, zgadzam się w stu procentach 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona ona ona 30

Dobrze, że przynajmniej umiesz to przyznać, bo ile można tłuc do łba tym wszystkim prawikom, incelom i innym poszkodowanym przez los, że tylko tzw. laski są oblegane a te zwyczajne najczęściej są dla facetów jak powietrze. I też to obserwuję u siebie w pracy. Te przypominające modelki/miss mają adoratorów, inne nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jesteś obcokrajowcem czy cyganem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×