Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 77777777a

Lot i bagaż pomocy

Polecane posty

Gość 77777777a

Hej . 

Za kilka dni lecę z córką do siostry  na kilka dni więc biorę tylko bagaż podręczny . I teraz pytanie

wizzair i wysokość 40 cm 

a ja mam walizkę 55 cm wysokości . Ale wezmę jedna a zaznaczyłam że będą dwa bagaże podręczne . Myślicie że doczepia się do wymiaru walizki ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie powinni robić problemu bo to mniej niż 2 x 40 cm . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Doczepią, gdyby to była torba to mogłabyś jakoś upchnąć, walizka nie przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ale masz priorytet, czy zwykły bilet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 77777777a

Ekonomiczny ! Pisze że bagaż podręczny . Ale nie biorę dwóch bagaży tylko jeden większy . Tzn zamiast dwóch 4o cm biorę jeden 55 cm 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 77777777a

Gdybym miała priorytet to chyba jasne by bylo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Doczepić się nie doczepią najwyżej zapłacisz nadbagaż, wg cennika. Jest ograniczona ilość miejsca w luku i walizka 55 nie wejdzie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oni wszystkiego się czepiają. Ostatnio jakiś tam daleki znajomy leciał do polski i jego walizka była o 2cm za duża. Zapłacił 40£

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Skontaktuj się bezpośrednio z nimi, ale w tych liniach wszystkiego się czepiają, więc bym się nie zdziwiła, gdybyś musiała dopłacić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moooi

doczepią, bo walizka musi miec taki wymiar,zeby sie zmiescila pod fotelem albo na górze, Za duza sie nie zmiesci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Skontaktuj się bezpośrednio z nimi, ale w tych liniach wszystkiego się czepiają, więc bym się nie zdziwiła, gdybyś musiała dopłacić 

15 cm różnicy to czepianie się? Jak baba w mięsnym ukroi ci 5deko więcej salcesonu to pierwsza jape drzesz 😂

40cm to 40 cm, nie 55

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Doczepią, lepiej z góry dokupić większy bagaż podręczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaa
13 minut temu, Jusia8428 napisał:

Oni wszystkiego się czepiają. Ostatnio jakiś tam daleki znajomy leciał do polski i jego walizka była o 2cm za duża. Zapłacił 40£

Czepiają się i dzięki temu można latać za grosze. Nie pasuje to wypad do klasy biznes w emirates

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Maksymalny rozmiar to maksymalny rozmiar, większa nie przejdzie, byłam świadkiem w wizzair jak odrzucili taki bagaż i szybko go przepakowywano do mniejszej torby. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie mam zbyt wielkiego doświadczenia, aczkolwiek jeszcze nigdy się nie zdarzyło, żeby ktokolwiek kontrolował mi wymiary bagażu podręcznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Nie mam zbyt wielkiego doświadczenia, aczkolwiek jeszcze nigdy się nie zdarzyło, żeby ktokolwiek kontrolował mi wymiary bagażu podręcznego.

No widzisz, a ja latam bardzo często i bardzo często bagaże są kontrolowane, zwłaszcza te, które budzą jakieś wątpliwości 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuu

Czasem wsadzaja do pojemnika na wymiar, jak sie nie zmiesci to doplacas,. Im sie to musi zmiescic pod fotel lub na gore, jak juz pisalam, w samolotach jest ciasno, wiec nie jest to czepianie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 77777777a

Bierzecie pod uwagę że wzięłabym dwa bagaże po 40 cm a chcę jeden 55 cm ! 

Zmieści się walizka 55 cm 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Podręczny ma wymiary 20/30/40 i nie ma szans żeby przeszło 55cm  . Może tez być plecak taki szkolny i wtedy bierzecie 2 plecaki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 77777777a

Dobra ok koniec tematu . 

Same tępaki tu nie umiejące czytać ze zrozumieniem !.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Podręczny ma wymiary 20/30/40 i nie ma szans żeby przeszło 55cm  . Może tez być plecak taki szkolny i wtedy bierzecie 2 plecaki 

I podręczny idzie pod fotel a tam się walizka nie zmieści . Do plecaków się nie czepiają bo można je upchnąć natomiast walizki nie przechodzą . Z tego tez powodu różne firmy zaczęły produkcje toreb o wymiarach ustalonych przez linie lotnicze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość 77777777a napisał:

Dobra ok koniec tematu . 

Same tępaki tu nie umiejące czytać ze zrozumieniem !.

To chyba Ty nie rozumiesz o co chodzi w ustalaniu bagażu podręcznego . Ale cóż może lecisz pierwszy raz .... no coments 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
36 minut temu, Gość 77777777a napisał:

Dobra ok koniec tematu . 

Same tępaki tu nie umiejące czytać ze zrozumieniem !.

No jak widać tepakiem jesteś ty, skoro nie rozumiesz tak prostych spraw. Ale weź sobie te 55 cm i dopłac na lotnisku, to może cie  to czegoś nauczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
47 minut temu, Gość 77777777a napisał:

Bierzecie pod uwagę że wzięłabym dwa bagaże po 40 cm a chcę jeden 55 cm ! 

Zmieści się walizka 55 cm 

Bierzemy. Nie wsadzisz pudełka 55cm w dwie różne dziury po 40. Kapujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
44 minuty temu, Gość 77777777a napisał:

Dobra ok koniec tematu . 

Same tępaki tu nie umiejące czytać ze zrozumieniem !.

Ok tępaku. Przeczytaj ze zrozumiem co ci pisze na bilecie. Nie będziesz miała pytań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

55 się zmieści, to nie o to chodzi w tych tanich liniach. Oni tam mają ze trzy rodzaje rozmiarów podręcznych i chodzi tylko o kasę. Dlatego tak skrupulatnie mierzą te bagaże, żeby zarobić. W normalnych liniach nikt tak nie ogląda bagażu podręcznego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poooo

no to sprobuj wepchnac cos wiekszego pod fotel w wizzie, albo na góre ( nie domknie sie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
47 minut temu, Gość Gość napisał:

55 się zmieści, to nie o to chodzi w tych tanich liniach. Oni tam mają ze trzy rodzaje rozmiarów podręcznych i chodzi tylko o kasę. Dlatego tak skrupulatnie mierzą te bagaże, żeby zarobić. W normalnych liniach nikt tak nie ogląda bagażu podręcznego. 

mają różne rozmiary dla ludzi którzy sobie je opłacili. Bilety mają różne ceny i różne opcje bagażu. Jeśli wybierzesz/ opłacasz podręczny to masz zabrac podręczny a nie liczyc na to ze ci się uda. Powinni w ogóle zlikwidować opcje dopłaty a w zamian tego odmawiać wejścia na pokład. Tylko wtedy wieśniaki nauczą się czytać. Jeśli ja zapłaciłam więcej za bilet bo mam ochotę sobie wziąć 1 sztukę bagażu więcej,  to nie życzę sobie aby Grażyna która nawet nie potrafi czytac zajmowała mi miejsce Swoim Za dużym podręcznym 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×