Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka ona

proszę o poradę kogoś kto się dobrze zna na fb

Polecane posty

Gość taka ona

Czy ktoś z Was zna się dobrze na informatyce i fb? Chodzi mi o dwie kwestie. Czy kolejność profili, które pojawiają się gdy wchodzę w listę swoich znajomych ma jakieś znaczenie? Czy jeżeli ktoś jest najwyżej na liście to znaczy, że często ogląda mój profil? Tak samo, chciałabym zapytać o listę znajomych, która pojawia się na tablicy osoby, którą się interesuję. Czy kolejność pokazywanych na tablicy tej osoby profili zmienia się w zależności od częstotliwości kontaktów z danymi osobami? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka ona

up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka ona

up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marko

Nie wiem jak z listą znajomych, ale zawsze myślałem że lista znajomych na czacie fb układa się w kolejności częstego kontaktu. Im częściej z kimś pisałem tym wyżej taką osobę mi pokazywało. Do czasu, aż pojawiła się taka jedna. Pisałem z nią parę razy w długich odstępach czasu, raz może dwa na jej profil zaglądnąłem a od dłuższego czasu jest zawsze wysoko na liście. Nie wiem czemu, dłuższy czas nie pisałem z nią, nie odwiedzam jej profilu, a jednak cały czas jest wysoko. Z innymi znajomymi piszę codziennie, a są niżej niż ona. Może wchodzi na mój profil, może to błąd sam nie wiem.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

Ja usunąłem taką jedną i już nigdy nei pojawiła mi się w propozycjach że ją znam. A tak to zawsze była pierwsza na liście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

Zaciekawiło mnie jednak, że parę dni temu w propozycjach pojawił mi sie kolega, z którym nie widziałem się ze 30 lat. Dlaczego akurat teraz. I czy zajrzał do mnie na profil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19 minut temu, AniaMamcarz82 napisał:

W skrócie nie. Kolejność znajomych z Twojej listy nie wynika z tego, że ktoś odwiedza twój profil często. Podobnie ma się z drugą kwestią.

zaprzeczenie jest ale bez wyjaśnienia? skoro tak nie jest to od czego to zależy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×