Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Pytanie do kobiet po trudnych związkach

Polecane posty

Gość Gość

Jestem ciekawa ile miesięcy, lub lat dawałyście swoim facetom szansę na zmianę, poprawę w związku od kiedy zaczęło się psuć między wami? 

Byłam w toksycznej relacji 3 lata, w sumie po 3 miesiącach już partner potrafił mnie obrazić, czy zaniedbywać. Wciąż jednak było dobrze więc wierzyłam że nam się uda. Potem niestety było tylko gorzej... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

no japieerdole czy wy jestescie z jakiejs yebanej patologii, jak sie was czyta to sie scyzoryki w kieszeniach otwierają, jakich wy ludzi przyciagacie, moze to z wami jest cos nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nata
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

no japieerdole czy wy jestescie z jakiejs yebanej patologii, jak sie was czyta to sie scyzoryki w kieszeniach otwierają, jakich wy ludzi przyciagacie, moze to z wami jest cos nie tak?

Tak czytając Twojego posta widać kto tu jest z patologii. 

Wysławiaj się ładniej, pisz duże litery  początku, bez literówek. Nie cos tylko coś, nie sie tylko się. 

Piszesz jak z jakieś patologii. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss

Hm, dałam mu jakieś 2-3 mce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nata
4 minuty temu, Bolek napisał:

Jak masz czarodziejskie moce to z nim zostań, czemu każda kobieta twierdzi że "on na pewno się zmieni" jeśli na początku jest dobrze a po 3 miesiącach zaczyna być coś nie tak to w którym kierunku to idzie? Ku dobremu? Same się w to pakujecie 

Wiesz łatwo tak mówić,może to śmiesznie zabrzmi ale no po prostu miłość. 

Jak kobiecie zależy to dużo potrafi wybaczyć, wciąż ma w oczach te szczęśliwe chwile i na nich bazuje dalej w związku. A jak jeszcze partner umie manipulować czyli jest zły ale potem dobry to kobieta jakby była uzależniona i czekała na ten dobry dzień. 

No głupio brzmi ale tak jest. 

Ja też śmiałam się kiedyś z koleżanek co na dużo chlopom pozwalały. Ale jak sama pierwszy raz się zakochałam w i  diocie to nie wiem ale coś mi kazało w to brnąć dalej i dać szansę, myślałam że będzie lepiej,tłumaczyłam jakoś. 

Dobrze że i tak krótko dawałam szansę ale tak sobie myślę że w sumie mogłam go wcześniej pogonić i wyrzucić, gdybym tylko nie miała tych różowych okularów! 

Ale teraz już wiem jak z takimi postępować. 

Nigdy więcej!!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×