Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Edyta

Dieta cud (całkowity opis) mi pomogła ale nie tylko...

Polecane posty

Gość Edyta

Przykładowy jadłospis na tydzień diety cud

Każdego dnia głównym posiłkiem powinna być warzywna zupa. Poza tym staraj się pić jedynie niegazowaną wodę:

Dzień 1: Wprowadź do menu owoce (wszystkie poza bananami) - najlepiej wybieraj melony i arbuzy, ponieważ ich głównym składnikiem jest woda.
Dzień 2: Dziś komponuj dania z warzyw (ale unikaj tych strączkowych - powodują wzdęcia).
Dzień 3: Trzeciego dnia wyklucz z menu ziemniaki i banany. Jeśli masz ochotę mieszaj warzywa z owocami.


Dzień 4: Poza zupą dania mogą zawierać w sobie owoce. Jeśli masz ochotę, wypij maślankę.
Dzień 5: Tego dnia zamiast owoców jemy warzywa i staramy się wypić przynajmniej 1,5 litra wody. Zupę jemy nie mniej niż jeden raz.
Dzień 6: Odwrotnie jak poprzedniego dnia, zamiast warzyw jemy owoce i pijemy maślankę. Zupę jemy nie mniej niż jeden raz.
Dzień 7: W ostatnim dniu tygodnia jemy warzywa w dowolnej ilości i pijemy świeżo wyciśnięte soki owocowe. Zupę jemy nie mniej niż jeden raz.

Uwaga! Dzięki tej diecie twoja waga powinna się zmniejszyć o 8 lub nawet 15 kilogramów!

17 KG ubyło mi dzięki diecie którą otrzymałam od WD. Tak więc zainteresowane Panie proszę o napisanie do mnie na mail w sprawie diety a wytłumaczę wszystko szczegółowo.

edytawieczorowska@gmail.com

 

Sedecznie pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franciszka Morzyńska

A ja ostatnio wypróbowuję inną ciekawą dietę, to znaczy dietę sokową od Sport Food Soki, opierającą się na naturalnych sokach owocowych i warzywnych. Są bardzo smaczne i bogate w witaminy. Póki co jestem bardzo zadowolona, polecam spróbować. Zestawy do kupienia pod adresem: www.sportfoodsoki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zadowolona

Ja mialam dla przykladu odchudzając się z fit2be.pl taki obiad i kolację ostatnio.Te 2 wyjątkowo mi posmakowały a jest tego znacznie więcej tylko nie mam czasu teraz szukać i wstawiać.

Sezamowa wątróbka z pełnoziarnistym makaronem

Składniki:

Wątróbka z kurczaka 70 g

Cebula  30

Czosnek 2-3 ząbki

Kalafior 80 g

Makaron pełnoziarnisty 30 g

Mozzarella 20 g

Sezam, nasiona 6 g

Kurkuma/pieprz czarny do smaku

Rukola 10 g

Olej rzepakowy 10 g

Wykonanie:

Wątróbkę oczyszczamy i kroimy na kawałki. Sezam prażymy na suchej patelni. Pieprz, „zgnieciony” czosnek i ¾ sezamu mieszamy z połową oleju i obtaczamy w nich wątróbkę. Makaron gotujemy wg. przepisu na opakowaniu, kalafior gotujemy ze szczyptą kurkumy ok. 10 min. Na patelnię wykładamy wątróbkę, pokrojoną cebulę, czosnek, dodajemy pozostały olej, podlewamy kilkoma łyżkami wody i dusimy ok. 15 min w razie potrzeby podlewając wodą. Następnie dodajemy odcedzony makaron, kalafior i starty ser i dusimy jeszcze ok. 5 min. Na koniec zdejmujemy pokrywkę i jeśli jest taka potrzeba to odparowujemy pozostały płyn.  Całość posypujemy pozostałym sezamem i rukolą.

Posiłek 5

Twarożek z jarmużem

Składniki

Twaróg półtłusty 100 g

Jogurt naturalny 2% 60 g

Jarmuż 20 g

Sok z cytryny 1 łyżka

Pestki ze słonecznika 7 g

Olej lniany 8 g

Wykonanie:

Twaróg mieszamy z jogurtem dodajemy olej lniany oraz drobno pokrojony i skropiony sokiem z cytryny jarmuż.  Całość posypujemy pestkami słonecznika. 

Podchodziłam do tego odchudzania z dużą rezerwą, ale póki co chudnę i jestem zadowolona przede wszystkim z tego że nie muszę w kólko jeść tego samego jak wcześniej na dietach przeróżnych i że są fajne efekty na wadze i w lustrze 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×