Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Czy to kolka?

Polecane posty

Gość Gosc

Jako że pierwszy raz zostałam mamą mam pytanie, może głupie ale sama nie wiem, nie mam pewności. Moje dziecko od dwóch dni praktycznie cały czas płacze, krzyczy, bardzo głośno chociaż wszystkie jego potrzeby są zaspokojone, w żaden sposób nie mogę go uspokoić. Jest w stanie jedynie zasnąć na brzuchu, na plecach nie ma opcji, wierci się jakby coś mu przeszkadzało. Noce są w miarę przespane, krzyk i płacz zaczyna się z rana lub w dzień, wieczorem się w miarę uspakaja. Zawsze myślałam że kolki zaczynają się w nocy więc stąd moje pytanie czy to mogą być one? I czy syn może spać na brzuchu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaa

Kolka może być i rano i w południe, codziennie mniej więcej o tej samej porze. wiec jak najbardziej to może być to. A ile dziecko ma tygodni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Jaa napisał:

Kolka może być i rano i w południe, codziennie mniej więcej o tej samej porze. wiec jak najbardziej to może być to. A ile dziecko ma tygodni?

Pora wlasnie jest mniej więcej stała. 4 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fghhh

Pewnie kolki ale nie zaszkodzi iść do pediatry niech zbada brzuszek i zaleci odpowiednie kropelki dla twojego dziecka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie.może spać na brzuchu, jest jeszcze za małe, może się udusić. Chyba, że pod stałą kontrolą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Autorko, rób dziecku masaże. Możesz poszukać w Internecie, ale ja Ci powiem jak najprościej. Dziecko leży na pleckach, zegnij mu nóżki jak do siadu skrzyznego, nie tak mocno, złap za nóżki na wysokości kolan i wykonuj ruchy okrężne lekko dociskając do brZuszka, kilka kółek w jedną stronę, kilka w drugą. Powtarzaj takie masaże kilka razy dziecko, po kilka minut. To najlepsze na kolki i wszelkie problemy brzuszkowe u malucha. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×