Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Znacie osoby, które będąc w pierwszej ciąży robiły z tego pokazówkę, zachowywały się jak primadonny? Mam taką szwagierkę. W drugiej ciąży jakoś dziwna cisza. O co chodzi?

Polecane posty

Gość Gość

QW pierwszej ciąży był dosłownie taki show, że broszurę można napisać. No działo się. Miała sprzymierzeńca w teściowej, która sama też robiła wokół tego wielki szum i hałas, przy mnie buzię im się nie zamykały a dobrze wiedziały że kocham dzieci ale wtedy nie mogłam mieć. Szwagierka robiła show jak primadonna ze złamanym paznokciem. Zaraz uciekła na L4, mąż nosił jej herbatki jeszcze jak brzucha nie było widać, na fejsbuku sto zdjęć, jej mąż ostentacyjnie całowal jej brzuch jak ja widziałam. Po porodzie okazało się że macierzyństwo ja przerasta. Dziecko oddała na wychowanie matce i teściowej bardzo szybko. Szal się skończył. Na drugą ciąże nastawał jej mąż, w drugiej ciąży już szału i show nie robią. Ja jak byłam w ciąży nie robiłam wokół siebie tej otoczki księżniczki.

Kogoś jeszcze wkurza takie coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kooo

To jej prpblem, wiec nie rozumiem, co ciebie wkurza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jlllnnp

Tak na prawdę to większość babek w pierwszej ciąży robi z siebie mniej czy bardziej księżniczki :D. I nie piszę tego złośliwie, tak już jest, to jest wyjątkowy stan, jeszcze ludzie to podsycają np. ustępując miejsca ;), jak są 2 osoby w kolejce :D. Po prostu hormony też zmieniają ;), obawy o dziecko, o siebie...tak już jest i raczej będzie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ło matko. Aleś ty głupia. Ale masz problem,no fakryxznie masz co rozkminiac. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Po co ten sam temat drugi raz zakładasz? Przecież te twoje wypociny już tutaj wiszą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie wiem czemu twoja szwagierka się tak zachowuje.

Prawdę mówiąc,nic mnie to nie obchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×