Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hubert

Taksówki Free Now

Polecane posty

Gość Hubert

czy ktoś z was jeżdził firmowo taksówkami free now? czy one faktycznie się nie spożniają i czy prawda jest to, że pasażer jest ubezpieczony podczas jazdy? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jjj

Boltem tylko jeździłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saharowa

Nasza firma korzysta z free now,  kierowcy zawsze są na czas, mi jeszcze nie zdarzyło się spóźnić na spotkanie. Poza tym prywatnie też korzystam i też zawsze wszystko odbywa się profesjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hubert

a jak wygląda sprawa z rozliczeniami? czy na koniec miesiąca free now wysyła zbiorczą fakturę za przejazdy? i jak wygląda zamawianie przez aplikację przejazdów? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sofix
Dnia 10.12.2019 o 22:05, Gość Hubert napisał:

a jak wygląda sprawa z rozliczeniami? czy na koniec miesiąca free now wysyła zbiorczą fakturę za przejazdy? i jak wygląda zamawianie przez aplikację przejazdów? 

Fakture z freenow masz na mailu pod koniec meisiaca. takze nie bawisz sie w zadne zbieranie pojedynczych faktur 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest mega wygodne, że jest wystawiana faktura zbiorcza na koniec miesiąca. Sama prywatnie też sporo jeżdżę i jestem zadowolona, apka fajna, prosta , kursy wychodzą tanio.   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W naszej firmie też  jeździmy z free now, do tej pory ani razu nie słyszałam żadnych złych opinii, sama także prywatnie jeżdżę i jestem mega zadowolona. Sama aplikacja jest na prawdę przyjemna w obsłudze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×