Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasia

Czy mialyscie duze mdlosci w ciazy??

Polecane posty

Gość Kasia

Zaczyna sie 7 tydz a mdlosci prawie brak.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No to może będziesz ta szczęściarą, którą ta atrakcja ominie. Chociaż u mnie zaczęło się na dobre jakoś właśnie 7/8 tydzień. I były na tyle duże że poszłam na 3 tygodnie zwolnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość gość gość

Ja miałam mdlosci przez całą ciaze. Wymiotowałam nawet w trakcie porodu. 😑 wszystko mi śmierdzilo, nie mogłam pić np. Gęstych soków, zup albo kefirow bo od razu biegam do wc. Blee.. ciesz się ze nie masz mdlosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Raz było mi niedobrze w autobusie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hsisisjshjck

Ja przez cala ciaze nie mialam ani jednej mdlosci, w ogole nic mi nie było. Cala ciaze przeszlam spiewajaco i 3 dni przed terminem porodu przeprowadzalam sie 300km dalej. Urodzilam zdrowego chlopca. Ciesz sie ze nic Ci nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hsisisjshjck

Ja przez cala ciaze nie mialam ani jednej mdlosci, w ogole nic mi nie było. Cala ciaze przeszlam spiewajaco i 3 dni przed terminem porodu przeprowadzalam sie 300km dalej. Urodzilam zdrowego chlopca. Ciesz sie ze nic Ci nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags

W pierwszej ciazy mialam poranne mdlosci przez cala dobe. Potrafiilam sie w nocy obudzic by zwymiotowac. W drugiej, tylko leciutkie mdlosci popoludniami. Nawet zapachy mi jakos szczegolnie nie przeszkadzaly.😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lisek12

Pierwsza ciąża 21tc. Nie miałam żadnych mdłości, ale np jak piłam ostatnio syrop z cebuli, bo byłam przeziębiona to mi się zbierało:P 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W pierwszej ciąży miałam mało, teraz jestem w drugiej i było więcej i dłużej, do tego plecy strasznie mnie bolą, zgaga itd.Wyglądam na zmęczoną, bez życia.

Jestem w 6 miesiącu, w pierwszej ciąży w tym okresie czułam się wspaniałe, dużo chodziłam, ćwiczyłam itd.Teraz wszystko mnie boli, na nic nie mam ochoty.Każda ciąża jest inna.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mija

Ja przy pierwszej ciąży miałam mdłości, teraz jestem w 4 miesiącu i już raczej jest stabilnie, ale długo się starałam o drugie dziecko, ciągłe monitoringi owulacji w domu urządzeniem cyklotesterem komputerowym, mierzenie temperatury i lh i u lekarza, dlatego teraz tylko się cieszę z nowego członka rodziny 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×