Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chipsyfromage

Szafeczka

Polecane posty

Gość Chipsyfromage

Znacie tą blogerke? Jeśli tak co sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fujka

Juz kolejny temat o niej bez odzewu więc wniosek- nie znają Cię i nie sądzą nic? Ja kojarzę,  beznadzieja jak na parentingowy profil przystało, mądrości dla Grażyn, zero polotu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia
19 minut temu, Gość Fujka napisał:

Juz kolejny temat o niej bez odzewu więc wniosek- nie znają Cię i nie sądzą nic? Ja kojarzę,  beznadzieja jak na parentingowy profil przystało, mądrości dla Grażyn, zero polotu. 

Bardzo jest miła. I szczupła, aż za bardzo. Ale główce tak trochę puściutko... Ubrania, doradzanie się obcych ludzi o wszystko, piesek i mieszkanie takie jej hobby. Kierowca też taki, aż wstyd. Ja bym się nie przyznawała do takich umiejętności. 

Mi się coś wydaje, że mąż w końcu nie wytrzymał. Co jak co widać, że potrzeby ma duże, a do pracy niechętna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tadamek

Taka typowa maniura z Nowej Huty, puste to to strasznie. Mogłaby obciąć tej młodej kudły bo wygląda jak dziewczynka z Ringa 🧟‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tadamek

Taka typowa maniura z Nowej Huty, puste to to strasznie. Mogłaby obciąć tej młodej kudły bo wygląda jak dziewczynka z Ringa 🧟‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Puppalindo
Dnia 27.11.2019 o 16:48, Gość Chipsyfromage napisał:

Znacie tą blogerke? Jeśli tak co sądzicie?

Słup ogłoszeniowy, danio, almette, mcdonalds i tak dalej. Chłop zostawił bo miał dość to trzeba się łapać każdej reklamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Po co pisać tu o kimś, kto od roku nie dodał filmiku ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościk

A ja bardzo ją lubię. Obserwuje ją na insta już od dawna. To bardzo ciepła kobieta, może trochę dziecinne ale z sercem na dłoni. Wydaje się wrażliwą i dobrą dziewyczną. Nie wiem co można napisać o niej złego, chyba że kogoś w oczy kole piękna córa? Ale ze się teraz rozwodzi i gorzej jej idzie to od razu zlecą się hieny i będą rozszarpywać każdy skrawek życia który pokazała. Tak samo jak z Gośką. Było dobrze to nikogo nie obchodziła, rozeszła się to od razu na językach i wszystkie błędy życiowe powytykane przez  nasze znawczynie życia 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola

Podobno sie rozwodzi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×