Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grażyna

Co było dla Was największą zagadką podczas dzieciństwa?

Polecane posty

Gość gfdhgdhdh

Pamietam jak w latach 90 na samym poczatku byla reklama tamponow i tam była babka, ze wskakuje do basenu. Nie wiedzialam po co sa tampony wiec myslalam ze wklada sie je w uszy ze woda do uszu nie naleciala podczas kapieli w basenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fggsegsdgs
4 godziny temu, Gość Gość xxx napisał:

W końcu jakiś fajny temat.

Moi rodzice mieli takie podłużne radio z zielonym wyświetlaczem UNITRA. Jak wracałam ze szkoły, lubiłam słuchać koncertów muzyki poważnej na Polskie Radio 2. Nie rozumiałam tylko, jak ci wszyscy muzycy się tam mieszczą 😄

To musiałaś byc wyjatkowo tepa, skoro chodzilas do szkoly i myslalas ze w radiu ludzie siedza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja w wieku bardzo, bardzo mlodym zastanawialam sie, jak kobieta i mezczyzna moga sie calowac - przeciez nosy im przeszkadzaja!:)Tak oczywista rzecz jak przechylenie glowy nie przyszla mi wtedy na mysl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak to możliwe że Jezus rodzi się co roku od nowa i św Mikołaj widzi wszystkie dzieci na świecie. Taka myśl mnie naszła jak siedziałam na nocniku i się zastanawiałam czy mnie widzi w takim stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
22 minuty temu, Gość gfdhgdhdh napisał:

Pamietam jak w latach 90 na samym poczatku byla reklama tamponow i tam była babka, ze wskakuje do basenu. Nie wiedzialam po co sa tampony wiec myslalam ze wklada sie je w uszy ze woda do uszu nie naleciala podczas kapieli w basenie.

 

A ja się zastanawialam czemu podpaski mają skrzydełka i o co chodzi w tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nmn

Wiedzialam, ze ludzie , gdy sa po slubie, maja dzieci. Ale nie wiedzilam, skad takie dziecko w brzuchu wie, ze juz byl slub i może już  wyjsc z brzucha. I dlaczego samolot nie spada ( prawde mowiąc i do tej pory zadne wytłumaczenia do mnie nie trafiają) 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bigidzigi

Gdzie robi siku pani która pracowała w kiosku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bigidzigi

Gdzie robi siku pani która pracowała w kiosku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luccyyy

Gdzie robi siku pani która pracowała w kiosku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Co to jest za pała na wysokości o której śpiewają w kościele zawsze 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak miałam z 10 lat koledzy z podwórka uświadomili mnie, że istnieją geje. Zastanawiałam się, jak oni to robią? Myślałam, że stykają się końcówkami czy coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loki
1 godzinę temu, Gość Iubire napisał:

Jak to jest możliwe, że wszechświat jest niedokończony. 

W końcu pewnego rodzaju "ukojenie" znalazłam leżąc podczas świat pod choinką. Pomyślałam, że każda bombka jest takim wszechświatem w środku. I że nasz wszechświat też wisi na takiej wielkiej choince a obok wiszą inne mniejsze czy większe wszechświaty, itd. 😉

Piękne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie mogłam odróżnić świata realnego od telewizji. Kiedy np rodzice przelaczali na inny kanał, a w danym filmie był ten sam aktor, co na poprzednim kanale nie mogłam zrozumieć jak to możliwe, że jest w dwóch miejscach jednocześnie 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A ja nie rozumiałam czemu rower jest pojazdem jednośladowym skoro ma 2 koła a samochód dwusladowym mając kół 4. Myślałam też że na skrzyżowaniu spotykają się 4 auta każdy jedzie wg odpowiedniej kolejności (jak na obrazkach ze starych testów do prawka) a potem następne 4 itd🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jodla123

Jak działa faks - nie mogłam tego pojąć (jeszcze przed era internetu) 🙂 a mój maz myślał, ze pochwa jest na wysokości wzgórka łonowego hahaha - oczywiście jak był mały czyli w podstawówce 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×