Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Załamana

Mój mąż się wiesza

Polecane posty

Gość Załamana

Ja już nie wiem co mam robić, mąż się wiesza na mnie! Chce żebym za niego myślała wszystko robiła sam nie pomyśli co trzeba albo co mozna. Wszystko ja. Już mam tego dość. Jak mu powiedziałam 3miesiace temu że jestem jego kobieta a nie matka to powiedział SZKODA 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamana

Trzeba pojechać na zakupy ok on pojedzie, ale jemu trzeba powiedzieć co trzeba kupić bo sam nie wie. Jak są opłaty to opłaci ale trzeba mu powiedzieć ile za co, nawet się nie interesuje jakie rachunki mamy. Pilnuje dosłownie wszystkiego, mam tyle na głowie że ostatnio zapomniałam mamie wykupić leki które musi brać codziennie. Chciałabym żeby mnie trochę chociaż odciążył proszę od dwóch lat. I zero reakcji mówi że lepiej jak ja się wszystkim zajmę bo on nie wie co i jak. 

A pracuje 7 godzin dziennie od poniedziałku do piątku. W domu ma JEDEN obowiązek wyrzucanie śmieci i nawet tego nie robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

To włącz restart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc niech się zwraca do Ciebie pani kierownik albo szefowo 🙂. A Ty wydawaj tylko dyspozycję i czuj się jak szefowa w tej firmie. Aha i zabieraj wszystkie pieniądze aby jakieś głupoty nie przyszły mu do głowy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 godziny temu, Gość Załamana napisał:

Trzeba pojechać na zakupy ok on pojedzie, ale jemu trzeba powiedzieć co trzeba kupić bo sam nie wie. Jak są opłaty to opłaci ale trzeba mu powiedzieć ile za co, nawet się nie interesuje jakie rachunki mamy. Pilnuje dosłownie wszystkiego, mam tyle na głowie że ostatnio zapomniałam mamie wykupić leki które musi brać codziennie. Chciałabym żeby mnie trochę chociaż odciążył proszę od dwóch lat. I zero reakcji mówi że lepiej jak ja się wszystkim zajmę bo on nie wie co i jak. 

A pracuje 7 godzin dziennie od poniedziałku do piątku. W domu ma JEDEN obowiązek wyrzucanie śmieci i nawet tego nie robi

Pewnie pracuje w banku hehe... Twój wybór... Twoja decyzja że jest Twoim mężem... więc po co o tym piszesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Figa

Rób plan , grafik zadań, powieś na lodowce i rozliczaj każdego dnia, no ma taki charakter dupy wołowej ale coś ci się w nim podoba chyba (?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×