Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ktoś

Beznadzieja

Polecane posty

Gość Ktoś

Napisalem tutaj bo nie wiedzialem gdzie umiescic watek, otuz mam 25 lat i od 5 lat choruje psychicznie, pochodze z patologicznej rodziny matka alkoholiczka ojciec psychopata

Od co najmniej kilku lat moje zycie z roku na rok wyglada coraz gorzej , poczawszy od tego ze w wieku 18 lat wypadlem z normalnego liceum, z 2letnim opoznieniem udalo mi sie jednak zdac mature pozniej poszedlem na studia ktore po pol roku przerwalem i od tamtej pory nie moge utrzymac sie w zadnej pracy dluzej niz miesiac, w tej chwili mam jeszcze kupe dlugow ktore dzien w dzien zatruwaja mi zycie, generalnie to jestem na skraju przepasci i totalnego zalamania, nie mam z nikim kontaktu ludzie ktorzy kiedys tam kolo mnie byli poodwracali sie odemnie jestem z tym wszystkim sam i nie mam sily sie pozbierac codziennie towarzysza mi mysli nihilistyczne czytam o ludziach ktorych zycie to pieklo i coraz bardziej sie pograzam, na samobojstwo nie mam odwagi, nie mam tez za wiele cech ktore by mi daly szanse na jako takie miejsce w tym spoleczenstwie, boje sie ze trafie ponownie do wariatkowa albo w jeszcze inne gorsze miejsce, nie wiem co poczac, moze znajdzie sie ktos madry i cos mi poradzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esd

Koniecznie psychiatra albo psycholog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Ktoś napisał:

boje sie ze trafie ponownie do wariatkowa albo w jeszcze inne gorsze miejsce

jakie jest gorsze?? nawet więźniów izolują od psycholi w trosce od ich bezpieczeństwo 🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×